ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆୟୋଜିତ ମିସେସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର କ୍ରାଉନ୍ ବିଜେତା ହେଲେ ଓଡିଆ ଝିଅ ମୁନମୁନ୍ ସିଂ

23/10/2019 at 1:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୩|୧୦: ମରିସସ୍ ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ମିସେସ୍ ଇିଂଡ଼ଆ ୟୁନିଭର୍ସ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର କ୍ରାଉନ୍ ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ମୁନମୁନ୍ ସିଂ । ଏହି ସଫଳତା ଲାଗି ସେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଭାବେ ଗର୍ବ କରନ୍ତି ବୋଲି ହୋଟେଲ ନ୍ୟୁ ମାରିଅନ ରେ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମଳିନୀରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଫାଇନାଲ ରାଉଣ୍ଡରେ ସେ ୩୮ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଯୋଗିତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ମିସେସ୍ ଇିଂଡ଼ିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲେ ।

ଭିସେରା ମଡ଼େଲ ମ୍ୟାନେଜମଂଟେ ମୁମ୍ବାଇ ଦ୍ବାରା ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଅଡ଼ସିନ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏଇଠୁ ମାତ୍ର ୮ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଗ୍ରାଂଡ଼୍ ଫିନାଲେ କୁ ଯାଇଥିଲେ ।  ୮ଜଣଙ୍କ ଭିତରୁ ୪ ଜଣ ଗୋଲଡ଼େନ୍ ଓ ୪ ଜଣ ପ୍ଲାଟିନମ୍ କେଟାଗରୀରେ ଥିଲେ ।

ମରିସସ୍ ରେ ମୁନମୁନ୍ ଙ୍କୁ ୨ଟି ରାଉଣ୍ଡ ରେ ୩ ଟି ପର୍ଯୟାୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ପଡ଼ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସବୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଆୱାର୍ଡ ଜିତିଥିଲେ ମୁନମୁନ୍ ସିଂ । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବଲିଉଡ଼୍ ର ଗୌତମ କପୁର୍, ସମ୍ଭାବନା ସେଠ୍, ସ୍ମୃତି ଖାନ୍ନା, ବରୁଣ ସୋଲପି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । 

   Related Posts