suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

22/01/2019 at 6:07 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୧ : ଓଡ଼ିଆ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ମନୋଜ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ | ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୨ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ୬ତାରିଖରୁ ୧୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଏବେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜେନେରାଲ ୱାର୍ଡକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଆସନ୍ତା ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରିଦିଆଯିବା ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି |


ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ‘ପାଟଣାଗଡ଼’ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମନୋଜ ପଂଜିଲଲ ମେହେର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଉପରେ ଫିଲ୍ମଟି ଆଧାରିତ | ଏହାଛଡା ମନୋଜ ‘The Least of These’,ଏକ ହଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମିସିଓନାରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିବା କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ |

   Related Posts