ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଭିଡିଓ କଲ ପରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀ: ଡାଏରୀରେ ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି ବନ୍ଧୁ ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତା

5/10/2021 at 6:02 PM

କାନପୁର ୦୫/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କଲ୍ୟାଣପୁରରେ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିବା ନର୍ସିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀ ରେବୁଲ ଛଦ୍ମନାମ ଶିବା ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଭିଡିଓ କଲ କଲେ ଓ ତାପରେ ଫାଶୀରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ଘର ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଡାଏରୀ ଜବତ କରିଛି। ଡାଏରୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ମୂଳତଃ ଇଟାୱା ସ୍ଥିତ ଉସରାହର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ବିଷ୍ଣୁପୁର ଗାଁର ରେବୁଲ ଛଦ୍ମନାମ ଶିବା ରାମା ଡେଣ୍ଟାଲ କଲେଜରୁ ANM କୋର୍ସ କରୁଥିଲେ। କଲ୍ୟାଣପୁରର ଏକ ନର୍ସିଂହୋମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ନର୍ସ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଶିବ ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କଲ୍ୟାଣପୁରର ଅଶୋକନଗର ଖାଲୱାସ୍ଥିତ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ରବିବାର ରାତିରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜ କୋଠରୀରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମିଳିଥିବା ଡାଏରୀରେ ଶିବା ଅମନ ନାମକ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ ଅମନ କେଉଁଠି ଅଛ ? ହସ୍ପିଟାଲ କାହିଁକି ଆସୁନ ? ତା ପାଇଁ ମନ ଖରାପ ଅଛି। ତୁମ ପାଖକୁ ତା ଫୋନ ଅଶ୍ୱିନୀ ତ ? ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ଲକ କରିଦେଇଛି । ତୁମକୁ କିଛି ପଚାରୁ ନଥିଲା ତ ? ଯଦି ପଛରେ ତାହେଲେ କହିବ, ଜାଣିଛ ତ କଣ କହିବ। ମୋତେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା। କଲ୍ୟାଣପୁର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅମନକୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଯେଉଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts