AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

କତାର ଫୁଟବଲ୍‌ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ନୋରାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

30/11/2022 at 9:09 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୧୧: ବର୍ତ୍ତମାନ କତାରରେ ଫିଫା ଫୁଟବଲ ବିଶ୍ୱକପ ଚାଲାଛି। ଦୁନିଆର ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ପରସ୍ପର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଟକ୍କର ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ କତାରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପରେ ନୋରା ଫୁଟବଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ନୋରା ଷ୍ଟାଡିୟମ ମଝିରେ ଖୁସିରେ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଦଳର ଖେଳ ଦେଖିବା ପରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ।

ନିକଟରେ ନୋରା ଫୁଟବଲ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପାଇଁ କତାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ଖୁବ୍‌ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏନେଇ ନୋରା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କୁ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ନାଚୁଛନ୍ତି। କାରଣ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ ସହ ଜଡିତ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଲାଗିଥିଲା । ଯାହା ଶୁଣି ସେ ଖୁସି ହୋଇ ନାଚିଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ନୋରା କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣୁଛ। ଏହା ବହୁତ ବାସ୍ତବ ଥିଲା! ଏହା ହେଉଛି ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ଯାହା ମୋ ଯାତ୍ରାକୁ ଏତେ ମୂଲ୍ୟବାନ କରିଛି। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏହିପରି ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଛି, ମୁଁ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖେ! ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ରଖନ୍ତୁ । ଆଉ ଏହା କେବଳ ଆରମ୍ଭ … ‘ନୋରାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts