Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଫିଫା ୱାର୍ଲ୍ଡକପ୍‌ରେ ବଡ ଭୁଲ କଲେ ନୋରା, ଉଡାଇଲେ ଓଲଟା ଭାରତୀୟ ତ୍ରିରଙ୍ଗା

2/12/2022 at 9:10 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୧୧: ବର୍ତ୍ତମାନ କତାରରେ ଫିଫା ଫୁଟବଲ ବିଶ୍ୱକପ ଚାଲାଛି। ଦୁନିଆର ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ପରସ୍ପର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଟକ୍କର ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ କତାରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପରେ ନୋରା ଫୁଟବଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ନୋରା ଡ୍ୟାନ୍ସ ପରଫର୍ମାନ୍ସ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ମଞ୍ଚରେ ଭାରତର ପତାକା ଧରିଥିଲେ। ନୋରା ମଧ୍ୟ ଭାରତର ନାରା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସମସ୍ତେ ନୋରା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଗର୍ବିତ ଥିଲେ କାରଣ ଭାରତ ଫିଫାରେ ଖେଳୁନାହିଁ, ତଥାପି ସେଠାରେ ଭାରତ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୋରା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ନୋରା ମଞ୍ଚ ଉପରେ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାହା ଓଲଟା ଥିଲା।  ଭୁଲରେ ନୋରା ପତାକାକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ, ନୋରା ଅନେକ ନକାରାତ୍ମକ ମନ୍ତବ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ।

ହେଲେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି –

କିଛି ନୋରାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ଭୁଲରେ ନୋରା ସହିତ ଘଟିଛି ବୋଲି ସେମାନେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ସେ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବେ ଏହା କରିନାହାଁନ୍ତି । ଜଣେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିବାବେଳେ ସେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ନୁହଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ସେଠାରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଏହିପରି ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

   Related Posts