AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ଜନଶୁଣାଣୀରେ ହୋଇନଥିଲା ବ୍ୟବସ୍ଥା, ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଓ ଅସହାୟ

5/12/2022 at 1:52 PM

ଯାଜପୁର ୦୫/୧୨: ଯାଜପୁର ସପ୍ତାହର ପ୍ରତେକ ସୋମବାର ଦିନ ଜନଶୁଣାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇଥାଏ । ଆଜି ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଯାଜପୁର ବ୍ଲକର ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଜନଶୁଣାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଥିଲା । ହେଲେ ଜନଶୁଣାଣୀକୁ ଆସୁଥିବା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇନଥିଲା ।

ଫଳରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ମାନେ ନାହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଏ ତଳେ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଏ ହାମ୍ବୁଡେଇ ହାମ୍ବୁଡେଇ ଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ବିଂଝାରପୁର ଅଞ୍ଚଳ ଗଣ୍ଡକୁଳ ଗାଁର ବନମାଳୀ ବେହେରା । ଦୀର୍ଘ ୪ ମାସ ତଳୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଯାଇଛି । ଗୋଡ଼ରେ ଲାଗିଛି ବଡ଼ ବଡ଼ କ୍ଲିପ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି । ଗୋଡଟିକୁ ଭଲ କରିବାକୁ ଅପରସେନ ଆବଶ୍ୟକ ଆଉ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅର୍ଥ ଆବଶ୍ୟକ । ଟିକେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣୀକୁ ଧାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ହୁଇଲ ଚ୍ୟାର ନଥିବାରୁ ତଳେ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ହୋଇ ଭିତରକୁ ଯିବା ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ପଡୁଛି ।

କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ର ନୁହେଁ । ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଭାଇ ଜଣକ କିପରି ହାମ୍ବୁଡେଇ ହାମ୍ବୁଡେଇ ଯାଉଛ ଜନଶୁଣାଣୀ ଭିତରକୁ । ଜନଶୁଣାଣୀ ନିକଟରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହୁଇଲ ଚେୟାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କଲେ ଯିବା ଆସ କରି ସହଜ ହୁଅନ୍ତା ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଆସିଥିବା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ।

   Related Posts