vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ରାଜଧାନୀର ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି

28/08/2018 at 8:49 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୮|୮: ରାଜଧାନୀରେ ହତ୍ୟାରକାଣ୍ଡର ତାଣ୍ଡବ । କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ଅଧିନରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିନାହିଁ ତଦନ୍ତକାରୀ ଦଳ । ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନା ଅଧିନରେ ଥିବା ହୋଟେଲ ହାଇୱେ ଇନ୍‌ର ରୁମ ନମ୍ବର ୧୨୧ରେ ଜଣେ ଅନ୍ତସତ୍ବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ରଡ୍‌ରେ ପିଟିପିଟି ଅତି ନୃସଂଶ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ହତ୍ୟାକାରୀର ପରିଚୟ ମିଳିସାରିଛି । ହତ୍ୟାକାରୀ ନିଜର ଭୁଲ ଆଧାର କାର୍ଡ ହୋଟେଲରେ ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଯୁବକର ଫଟୋ ଠିକ ଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇସାରିଛି । ହତ୍ୟାକାରୀ ଏବେ ଆରାମରେ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଧରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ।

ସେହିଭଳି ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନା ଅଧିନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମ଼ତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଯାହାଙ୍କ ବେକ , ପିଠି ଓ ବେକକୁ ହଣାଯାଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା  ଘଟିବାର ୪ଦିନ ବିତିଗଳାଣି । ଏହାର ତଦନ୍ତ ଦାଇତ୍ବ ଏବେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ । ତେବେ ନିଆଳି ଅଞ୍ଚଳର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପୁର୍ଣ୍ନ ଚନ୍ଦ୍ର ନାଏକ ।  ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ ସାଲିଆ ସାହିରେ ରହିଆସୁଥିଲେ । ପୁର୍ଣ୍ନଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଏଭଳି ନୃଶଂସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କଲା । ହତ୍ୟା ପଛରେ କଣ ରହିଛି ପ୍ରକ଼ତ ରହସ୍ୟ । ପୁର୍ଣ୍ନଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରିବାର କାହିଁକି ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାନ୍ତି । ଯାହାର ତଦନ୍ତ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ କରୁଥିଲେ ବି ଏହାର ସମାଧାନର ବାଟ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଏବେବି ପହଁଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିନାହିଁ ।କେବେ ଖୋଲିବ ଏହି ମ଼ତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ । ଆଉ କେବେ ଧରାପଡିବେ ଦୁଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ହତ୍ୟାକାରୀ ।

   Related Posts