vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

କୋଭିଡ଼ କଟକଣାକୁ ଫୁ : ନାହିଁ ସାମଜିକ ଦୂରତା, କି ନାହିଁ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

25/08/2020 at 9:26 AM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ୨୫।୦୮: ସାରା ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ସଙ୍ଗୀନ ରହିଛି । ଯାହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସରକାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଅମାନିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଯେମିତି ଏହା କିଛି କଟକଣା ନୁହେଁ । କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମାନିବାକୁ ବାରମ୍ବାର ସରକାର ଅପିଲ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ନିୟମ ମାନିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅଧିକ ଅମାନିଆ ହୋଇଚାଲିଛି । ଆଜି ସକାଳ ସମୟରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଦିଗପହଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏପରି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କରୋନା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବରୁ ଲଗାଯାଇଥିବା  କଟକଣାକୁ କିଛିଟା ଅଂଶରେ  କୋହଳ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ସକାଳୁ ଦିଗପହଣ୍ଡି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ରଘୁନନ୍ଦନ ଟ୍ରେଡ଼ସ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରବଳ ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  । ତେବେ ଭିଡର କାରଣ ହେଉଛି କି ଧାନ ଫସଲ ପାଇଁ ପିଡ଼ିଆ ସାର କିଣିବା ପାଇଁ ଗହଳି ହୋଇଛି ।  ନିକଟସ୍ତ ଚାଷୀ ସାର କ୍ରୟ ପାଇଁ ସାର ଦୋକାନକୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆସି ଜମା ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ କଟକଣା କୋହଳ ହୋଇଥିଲେ ବି ଏତେ ପରିମାଣରେ ଭିଡ ଜମାଇବା ଓ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ନପିନ୍ଧିବା , ଯାହାକି ଆମକୁ ବିପଦ ଆଡକୁ ନେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  କାହା ମୁହଁ ରେ ନାହିଁ ମାସ୍କ ନାହିଁ କି,  ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ମଧ୍ୟ ଫୁ କରିବା ଦେଖା ଯାଉଛି । ତେବେ ଦିଗପହଣ୍ଡ ସହରର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଏପରି ଭିଡ଼ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ନିକଟରେ  ତହସିଲ ସହ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts