ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
ମନସ୍କ l Manaska
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, odisha news,khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ବିରୋଧ କପି ବିଜେପି ନେତା ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର: ରାଜନୈତିକ ଶତୃତାରୁ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ; ଗୁରୁତର ଯୁବକ ମେଡିକାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ୍‌ କଣ୍ଟେନରରେ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚି ସମ୍ବୋଧନ କଲେ ଇମରାନ୍‌, ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ରହିଥିଲା ଚେତାବନୀ
  • ||
  • ଇସ୍ରୋକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ସଫଳତାପୂର୍ବକ ଲଞ୍ଚ କଲା ଓ୍ବାନଓ୍ବେବର ୩୬ ଉପଗ୍ରହ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଅପରାଧି ଜିତୁ ଆହତ
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ସହ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ପୁଟିନ୍‌ଙ୍କ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, କହିଲେ-ବେଲାରୁସ୍‌ରେ ପରମାଣୁ ହତିଆର ନିୟୋଜିତ କରିବ ରୁଷ
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପ ଝଟକା ଥରିଲା ରାଜସ୍ଥାନ, ବିକାନୋର ଠାରୁ ୫୧୬ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରସ୍ଥଳ
  • ||

ଦଙ୍ଗଲ ନିର୍ମାତା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ‘ରାମାୟଣ’, KGF ଫେମ୍‌ ୟଶ ହେବେ ରାବଣ ତ ଏହି ଷ୍ଟାର ହେବେ ରାମ

30/01/2023 at 9:40 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୦୧: ରାମାୟଣ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଯୁଗ ଯୁଗ ଧରି ରହି ଆସିଛି। ୯୦ ଦଶକରେ ରମାଣନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ରାମାୟଣ ଯେଉଁ ପ୍ରେମ ପାଇଥିଲେ, ତାହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ନୂଆ ରାମାୟଣକୁ ଆଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଦିପୁରୁଷଙ୍କ ଘୋଷଣା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଙ୍ଗଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ମଧ୍ୟ ରାମାୟଣ କରିବାକୁ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଏହି ରାମାୟଣରେ ସେ ରାବଣ ପାଇଁ କେଜିଏଫ୍ ତାରକା ୟଶଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି।

ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ଏହି ସନ୍ଧାନ ଏବେବି ଜାରି ରହିଛି । ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ସେ ରାବଣ ପାଇଥିବାବେଳେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ନାମ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛି। କେଜିଏଫ୍ ପରେ ୟଶ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଯେ ପାନ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଚାହିଦା ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଯଦି ସେ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ହଁ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ହେବ । ବର୍ତ୍ତମାନ, ୟଶଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଲାଇନ୍‌ ଲାଗିଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏହି ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ହଁ କହି ନାହାନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଏହି ସୂଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକମାନେ କାଷ୍ଟିଂ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି । ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି।

ନିତେଶ ତିୱାରୀ ୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୨୦୧୯ ରେ ଏହି ବିଶେଷ ରାମାୟଣ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ ମଧୁ ମଣ୍ଟେନାଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ସେ କ୍ରମାଗତ ପ୍ରି ପ୍ରଡକ୍ସନ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ରଣବୀର ନିଜେ ହିଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରକାରର ଅଫର ମିଳିଛି। ସେ ଏଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ମତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କେବେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାତା ସୀତା ଭାବରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।

   Related Posts