scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଡ୍ରିମ୍ ୧୧ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ପାଇଁ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ କଟକର ନିଶାନ୍ତ ମାଜିଥିଆ, ଦିଆଯାଇଛି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜ୍ ଦାୟିତ୍ବ

14/07/2021 at 4:47 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪।୭: ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ T20I / ODI ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ନିଶାନ୍ତ ମାଜିଥିଆଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। କଟକର ମାଜିଥିଆ ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଏକ ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣ ପ୍ୟାନେଲର ଅଂଶ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଡ୍ରିମ୍ ୧୧ର ଫ୍ୟାନ୍ କୋଡ୍ ର ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାର ରହିଛି । ୫ଟି ଟି-୨୦ ଏବଂ ୩ଟି ODI ପାଇଁ ମାଜିଥିଆଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବାର ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକ ଫ୍ୟାନ୍ କୋଡ୍ ର ୱେବସାଇଟ୍ / ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ମାଜିଥିଆ ଏବଂ ଗ୍ବାଲିଅରର ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ କମେଣ୍ଟ୍ରି ଦେଉଛନ୍ତି ।

ମାଜିଥିଆଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ପ୍ରଡକ୍ସନ ଟିମ୍ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏବଂ ଟେକ୍ ସପୋର୍ଟ ଟିମ୍ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି । ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଦୂରରୁ କାମ କରୁଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ସିରିଜ ଶେଷ ହେବା ପରେ ମାଜିଥିଆ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଗସ୍ତ ସମୟରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି ଦେବେ ।

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ପାଖରେ ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାର ରହିଛି । ମାଜିଥିଆ ୫ଟି ଟି-୨୦ ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ । ଦର୍ଶକମାନେ ୱେବସାଇଟରେ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ କଣେଣ୍ଟ୍ରି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମାଜିଥିଆ ଗତ ଏକ ବର୍ଷରୁ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ । ୨୦୨୦-୨୧ ମସିହାରେ ଓଡିଶା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (ଓସିଏ) ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଓଡିଶାର ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ପାଇଁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଫ୍ୟାନକୋଡର ଥାଇ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ କେରଳ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ପାଇଁ କମେଣ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts