ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

‘୭ ବର୍ଷଧରି ଲୁହ ଝରୁଥିବା ଆଖିକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିଛି’ କୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ କଣ କହିଛନ୍ତି ନିର୍ଭୟାର ମା… ଜାଣନ୍ତୁ

7/01/2020 at 5:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୦୧: ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟ ଡେଥ୍ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ୨୨ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟା ସମୟରେ ସମସ୍ତ ୪ଦୋଷୀଙ୍କୁ ପାଶୀ ଦିଆଯିବ । କୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ  ଦୀର୍ଘ ସାତ ବର୍ଷ ହେଲା ନ୍ୟାୟ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ନିର୍ଭାୟାର ମା ଆଶାଦେବୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶେଷରେ ମୋ ଝିଅକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିଛି । ଏ ଲଢେଇ ଆମର ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହା ଦେଶର ଲଢେଇ ।  ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦେବା ଲାଗି ଆଜି ଯେଉଁ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି , ତାହା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଦେଶର ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ଅଧିକ ଭରସା ଓ ବିଶ୍ବାସ ବଢିବ   ।  ସାତ ବର୍ଷ ଧରି ଲୁହ ଝରୁଥିବା ଆଖିକୁ ଆଜି ନ୍ୟାୟ ମିଳିଛି ।

ସେପଟେ ନିର୍ଭୟାର ବାପା ବଦ୍ରିନାଥ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋର୍ଟଙ୍କ ଏହି ରାୟରେ ଆମ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛୁ । ଆଗାମୀ ୨୨ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟାରେ ୪ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀରେ ଝୁଲାଯିବ ,  ଯାହାଦ୍ବାରା ଦେଶରେ ଅପରାଧୀଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ପରେ ନିର୍ଭୟା ଫଟୋରେ ଫୁଲ ମାଳ ଚଢାଇବୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  ବଦ୍ରିନାଥ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ୨୦୧୨ ଡିସେମ୍ବର ୧୬ତାରିଖ ରାତିରେ ଜଣେ ପାରାମେଡିକାଲ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟ ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । କୋର୍ଟ ରାୟ ଶୁଣାଇ ସମସ୍ତ ୪ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ଜାନୁଆରୀ ୨୨ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳ ୭ଟାରେ ଫାଶୀ ଦେବା ପାଇଁ ଡେଥ୍ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts