oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି: ପାଟପୁର ଥାନାରେ ୧୩୨୫ କିଲୋର ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ ପୋଡିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • UNSCରେ ରୁଷ୍‌ ବିରୋଧରେ ନିନ୍ଦା ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥିଲା ଆମେରିକା, ଭୋଟିଂରୁ ବିରତ ରହିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ସାରା ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା 5G ଯୁଗ, ୧୩ ସହରରେ ମିଳିବ ସେବା
  • ||

କଇଁ କଇଁ ହୋଇ କାନ୍ଦିଲେ ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ମା’-ଦୋଷୀଙ୍କ ଓକିଲ ତାଙ୍କୁ କହିଲେ ଏହି କଥା

31/01/2020 at 6:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧।୦୧- ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟ ଦୋଷୀମାନଙ୍କର ଫାଶୀ ଉପରେ ସ୍ଥଗିତାଦେଶ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଶୀ ନ ଦେବା ପାଇଁ ଅଦାଲତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ମାଆ ଆଶା ଦେବୀ କଇଁ କଇଁ ହୋଇ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ । ଦୋଷୀମାନଙ୍କର ଓକିଲା ଦୋଷୀଙ୍କୁ କେବେବି ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥିବା ସେ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ରାକ୍ଷସପରି ହତ୍ୟାକରିଥିବା ହତ୍ୟାକାରୀମାନଙ୍କ ଫାଶୀଘୁଞ୍ଚି ଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଦୋଷୀଙ୍କ ଆଇନଜୀବୀ ତାଙ୍କୁ କରିଥିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅଧିକ ମର୍ମାହତ କରିଛି ।

ଦୋଷୀମାନେ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେୟା ହେଉଥିବା କଥା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଆଇନ ଗଳାବାଟରେ ଦୋଷୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡାଦେଶ ଘୁଞ୍ଚିଯାଉଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି ।ଏବେ ସମସ୍ତେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ପରି ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଆଇନ ଉପରେ ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଅଛିକି ସେ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଆଇନବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଓ ଅଦାଲତ ଉପରେ ସେ ଟିପ୍ପଣୀ କରିବେ ନାହିଁ , ମାତ୍ର ସରକାର ଓ ଅଦାଲତ ଏହାର ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।


ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ପକ୍ଷ ରଖୁଥିବା ଓକିଲ ବି କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ । ନ୍ୟାୟ ମିଳିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିବା କଥା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ଏକ ତାରିଖରେ ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଓ ହତ୍ୟାକାରୀମାନଙ୍କୁ ଫାଶୀ ହେବାର ଥିଲା । ମାତ୍ର ବିଭିନ୍ନ ନ୍ୟାୟିକ ପ୍ରକ୍ରିୟାର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ଏମାନେ ଫାଶୀ ତାରିଖକୁ ବିଳମ୍ବ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ, ବିନୟ, ପବନ ଓ ମୁକେଶଙ୍କର ଡେଥ୍ ଓ୍ୱାରେଣ୍ଟ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts