Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଆଜି ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ବାତ୍ୟାଂଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ; ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଲେ ସରକାର ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିଫଳ

16/10/2018 at 12:00 PM

ଗଜପତି ୧୬/୧୦ : ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରୁ ଆଜି ସକାଳେ ବାହାରି ପ୍ରଥମେ ଗୋଶାଣୀ ବ୍ଲକର ମାଛମରା, ଭୁସକୁଡି, ଗୁରାଣ୍ଡି ଓ ଗାରାବନ୍ଧରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଗାରାବନ୍ଧ ଥାନାରେ ବାରଘର ଗାଁର ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ ଗଙ୍ଗବାଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝି, ଶୁଭେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତି ଓ ତିରୁପତି ପାଣିଗ୍ରାହୀ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।
ପ୍ରଭାବିତ ଅଂଚଳ ପରିଦର୍ଶନ ପରେ ନିରଞ୍ଜନ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି କହିଥିଲେ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର ସ୍ଥିତି ଭୟଙ୍କର ହୋଇଯାଇଛି | ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟାରେ କେତେ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ତାର ସଠିକ ଖବର ଏବେ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ | ଆଦିବାସୀ ଅଂଚଳରେ ଆଜି ଯାଏଁ ସରକାରଙ୍କ ରିଲିଫ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିନାହିଁ | ୫/୬ ଦିନ ହେଲା ଲୋକେ ଭୋକ ଉପାସରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ରିଲିଫ ଏବେ ଯାଏଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚିନାହିଁ | ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ସରକାର ସମ୍ପୂର୍ଣ ରୂପେ ବିଫଳ |

   Related Posts