AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ରାହୁଲଙ୍କ ଓଡିଶା ଗସ୍ତ ଦିନ ପୁରୀରେ ବିଜେଡିର କାଳିଆ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ; ନିରଞ୍ଜନ କହିଲେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଭଣ୍ଡୁର ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ଶାସକ ଦଳ

18/01/2019 at 1:09 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮|୧:  କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ୨୫ ତାରିଖର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଭଣ୍ଡୁର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଉଥିବା ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଅଭିଯୋଗ ସିଧା ସଳଖ ବିଜେଡି ବିରୋଧରେ ଆଣିଛନ୍ତି ନିରଞ୍ଜନ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଭଣ୍ଡୁର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ଶାସକ ଦଳ । ସେଥିପାଇଁ କାଳିଆ ଯୋଜନା କରିବା ସହିତ କଂଗ୍ରେସକୁ ବସ୍ ନଦେବା ପାଇଁ ଆରଟିଓମାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନିରଞ୍ଜନ କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ପ୍ରତି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି  ବିଜେଡି । କଂଗ୍ରେସର ସଂଗଠନ ଦୃଢ ଥିବାରୁ  ଏହା ଉପରେ ଆଖି ପକାଇ ବିଜେଡି ହୀନ ରାଜନୀତି କରୁଛି ବୋଲି ନିରଞ୍ଜନ କହିଛନ୍ତି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆସନ୍ତା ୨୫ ତାରିଖରେ ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି । ଭୁବନେଶ୍ବର ତମାଣ୍ଡୋରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ସେହି ଦିନ ହିଁ ପୁରୀରେ ବିଜେଡିର କାଳିଆ ଯୋଜନାକୁ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ରାହୁଲଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦିନ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପୁରୀରେ ‘କାଳିଆ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି । ଆରଟିଓଙ୍କୁ ସବୁ ବସ୍  ପୁରୀ ପଠାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଚାରିଚକିଆ ଯାନର ଦର ଏଥିପାଇଁ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts