oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ରେଶମ ସହରରେ ବେଧଡ଼କ ଚାଲିଛି ଧଳାଜହର କାରବାର, ଜଣେ ମହିଳା ଗିରଫ
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ବନ୍ଦ ହେଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଝୁଲାପୋଲ, ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଏକ୍‌ଜିଟ୍ ପୋଲର ଆକଳନ, ଇଟାଲୀର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ ମେଲୋନୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର: ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା, ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୩ କୋଟିର ଅଷ୍ଟଧାତୁ ମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଗଡିବ ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ସିଂହଧ୍ଵଜ ରଥ, ୯ ଦିନ ଧରି ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ଦେବୀ
  • ||
  • ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲୁରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୭ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ମୃତ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ନବରାତ୍ର ପୂଜା, ମାଆଙ୍କ ଷୋଡ଼ଶ ପୂଜାପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଶକ୍ତିପୀଠ
  • ||
  • ମୋହନା : ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୪ଯାତ୍ରୀ
  • ||

ଖାଦ୍ୟରେ ବିଷ ଦେଲା, ତାପରେ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟିଲା : କାହିଁକି ଏପରି କଲା ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ମାଆ ?

19/02/2020 at 5:44 PM

ଥେନି ୧୯।୦୨: ସଂସାରରେ କୁହାଯାଏ ଯେ, ମାଆର ମମତା ଓ ସ୍ନେହ ଠାରୁ ଅନ୍ୟ କିଛି ସୁନ୍ଦର କିମ୍ବା ବଡ ନୁହେଁ । ନିଜ ସନ୍ତାନକୁ ମାଆ ଯେପରି ଚିହ୍ନିଥାଏ, ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣିନଥାଏ । କିନ୍ତୁ ତାମିଲନାଡୁ ଥେନି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ନିଜର ଜନ୍ମ କଲା ପୁଅକୁ ବିଷ ଦେଇ ମାରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଫିଙ୍ଗିଥିଲା ମାଆ । ତେବେ ନିଜ ପୁଅକୁ ଏପରି ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ମାରିବା ଓ ମୃତଦେହକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିବାର କାରଣ କଣ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନ ବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ନିଜ ଜନ୍ମ କଲା ପୁଅକୁ କଣ ପାଇଁ ଏପରି ବିଭତ୍ସ ମୃତ୍ୟୁର ଆକାର ଦେଇଛି ଜନନୀ ।

ଗତ ରବିବାର ଦିନ ପୁଅ ନିଶା ସେବନ କରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା । ପୁଅ ଏପରି ଭାବରେ ନିଶା ସେବନକୁ ମାଆ ସବୁବେଳେ ବିରୋଧ କରିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ପୁଅ ମାନିବାକୁ ନାରାଜ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପୁଅକୁ ବୁଝାଇବା ପରେ ଶେଷରେ ଏପରି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା ମାଆ । ସବୁ ଦିନ ପରି ପୁଅ ମଧ୍ୟ ସେଦିନ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା । ମାଆକୁ ଖାଇବାକୁ ମାଗିଥିଲା । ପୁଅ ପେଶାରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ପୁଅକୁ ରାତ୍ରିଭୋଜନ ଦେବା ସହିତ ସେଥିରେ ବିଷ ମିଶାଇ ମାଆ ଦେଇଥିଲା । ଖାଦ୍ୟରେ ବିଷ ମିଶାଯାଇଛି ଖବର ପୁଅ ନଜାଣି , ସେ ତା ଖାଦ୍ୟକୁ ଖାଇ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଏ ଜାଣିଛି । ସେ ଖାଇଥିବା ଖାଦ୍ୟ ତା ଜୀବନର ଶେଷ ଖାଦ୍ୟ । ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇସାରିବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ନିଦ ତାର ଜୀବନର ଶେଷ ନିଦ ହେବ ବୋଲି ।

ଖାଦ୍ୟରେ ବିଷ ମିଶାଯାଇଥିବାରୁ ରାତିରେ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୁଅକୁ ଜିବିତ ଅଛି କି ନାହିଁ , ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲା ମାଆ । ତେବେ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ , ତାର ମୃତଦେହକୁ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ କରିଦେଇଥିଲା ମାଆ । ପୁଅର ମୃତଦେହକୁ ଏପରି ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ କରିଥିଲା ଯେ,ଦେହର ମୁଣ୍ଡ, ହାତ, ଗୋଡ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଙ୍ଗପ୍ରତ୍ୟଙ୍ଗକୁ ଅଲଗା ଅଲଗା କରିଦେଇଥିଲା । ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଅଙ୍ଗକୁ ଘର ବାହାରରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା । ତେବେ ପୁଅକୁ ଖାଦ୍ୟ ଦେବା ଓ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ତିତ କରିବାର ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଘର ଓ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ଜଣାପାରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପଚାରଉଚରା କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଜେରା ସମୟରେ ନିଜର ଦୋଷୀ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲା ମାଆ । ଏବଂ ପୁଅର ନିଶା ସେବନକୁ ନେଇ ସେ ବ୍ୟଥିତ ଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ବୋଲି କହିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ମଧ୍ୟ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଶରୀରରୁ ଏକ ମୁଣା ମଧ୍ୟରୁ ବାହାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାଆ ସହିତ ଫିଙ୍ଗୁଛନ୍ତି । ତେବେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ପରିଚୟ କଣ, ଏବଂ ସେ କଣ ପାଇଁ ଏଭଳି ବିଭତ୍ସ କାଣ୍ଡରେ ସାମିଲ ଥିଲା । ମୃତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ ପ୍ରାୟ ୨୫ରୁ ୩୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବ। ପୂର୍ବରୁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଚୋରି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts