ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ବାହାଘର ଭଳି ମେମୋରି ବି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ, ସଙ୍ଗୀତ୍‌ର ୱେବ୍ ସିରିଜ କରିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକ୍

20/12/2019 at 1:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୨: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଓ ନିକ୍‌ ଜୋନାସଙ୍କ ବିବାହ ଲୋକେସନରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅତିଥିଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ଯାଏଁ ସବୁ କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା।ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧ ଓ ୨ ତାରିଖରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁଙ୍କ ଫଟୋ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କର ଜୋଧପୁରର ଉମେଦ ଭବନରେ ରୟାଲ ୱେଡିଂ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ବର୍ଷେ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଖର୍ଚ୍ଚର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିବାହ ପାଇଁ ହୋଟେଲ ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁକ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା।ଏହି ୪ ଦିନ ପାଇଁ କୌଣସି ବାହାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉମେଦ ଭବନରେ ପ୍ରବେଶ ଦିଆଯାଉନଥିଲା।ଏହି ୪ ଦିନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କର ୩ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା।ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୮ ମସିହାର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ ଥିଲା।ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ପରିବାର ମିଶି ଅନେକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ନିଜ ସଙ୍ଗୀତ ସେରିମନିର ୱେବ ସିରିଜ ତିଆରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍‌ ଭିଡିଓରେ ଏହି ସିରିଜକୁ ରିଲିଜ କରାଯିବ।ନିଜ ବିବାହର ୱେବ ସିରିଜ ତିଆରି କରିବା, ବୋଧ ହୁଏ କେହି କେବେ କରିନଥିବେ।ଇତିହାସରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।କୌଣସି ସେଲିବ୍ରିଟି ନିଜ ବିବାହରେ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓକୁ ୱେବ ସିରିଜ ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖାଇନାହାନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।ଏହି ସିରିଜ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବ।    

   Related Posts