scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସିବିଆଇ ପରେ ଏବେ ଆରବିଆଇ ଅଡୁଆ: ସଂସ୍ଥାର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ମାମଲାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନକରିବାକୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସଂଘ ବି ଲେଖିଲା ସରକାରଙ୍କୁ ଚିଠି

31/10/2018 at 1:40 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୧୦ : ଗତ କିଛି ଦେନା ହେଲା ସିବିଆଇରେ ଚାଲିଥିବା ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ପରେ ଏବେ ଆରବିଆଇ ବିବାଦ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଆରବିଆଇର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାର ଦଖଲ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଆରବିଆଇର କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ସରକାରଙ୍କୁ ଏନେଇ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଆରବିଆଇର ଡେପୁଟି ଗଭର୍ନର ବିରଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦଖଲକୁ ନେଇ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ | କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ଡେପୁଟି ଗଭର୍ନର ବିରଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସରକାରଙ୍କ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସଂଘ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି |

କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଆରବିଆଇ ବିବାଦକୁ ନେଇ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି | ସୋମବାର ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆରବିଆଇ ଗଭର୍ନର ଉରଜିତ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଠାରୁ ବଞ୍ଚଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି | ଏହା ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଏନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଶେଷରେ ପଟେଲ ଆରବିଆଇକୁ ଶ୍ରୀମାନ ୫୬ଙ୍କ(ମୋଦି କହିଥିଲେ ତାଙ୍କର ୫୬ ଇଞ୍ଚର ଛାତି ) ଠାରୁ ବଞ୍ଚଇବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଯୋଉଟା କେବେ ହେଇନଥାନ୍ତ ତାହା ଏବେ ହେଲା | ବିଳମ୍ବରେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇଛି | ଭାରତ ବିଜେପିକୁ ଆମ ସଂସ୍ଥାମାନଙ୍କ ଉପରେ କବଜା କରିବାକୁ ଦେବା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଆରବିଆଇ ଗଭର୍ନର ଉରଜିତ ପଟେଲ ଏବଂ ମୋଦିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନାହିଁ |

   Related Posts