Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ମୁଁ ଜନ୍ମରୁ ସୁନ୍ଦର ନଥିଲି, ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ମେକଅପ୍ ଶିଖି ନିଜକୁ ସଜେଇଲି

6/09/2022 at 1:28 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୬/୦୯: ଜାମାଇ ରାଜା,ଏକ ହଜାରୋନ୍ ମେ ମେରୀ ବେହନା ଭଳି ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଆ ଶର୍ମା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ସୋ ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା-୧୦ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେବଳ ଅଭିନୟ ନୁହେଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା, ନିଆ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଫେମସ ।

ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ନେଇ କିଛିଟା ଗମୁର ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ କମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବେ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଅବମାନନା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଥିବା ନିଆ ଶର୍ମା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଜନ୍ମରୁ ନଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ କେହି ଏହା କହି ନାହାଁନ୍ତି, ଏହା ତାଙ୍କର ନିଜର ବିଶ୍ୱାସ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକଥା କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୁଁ ମୋ ଗ୍ରମିଂ ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲି ।ନିଆ କହିଛନ୍ତି, ମୋ ଜୀବନର ଯାତ୍ରା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ । ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଥିଲା । ଭଲ ଦେଖାଯିବା କେତେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହି ବାସ୍ତବତାର ସାମ୍ନା କରିଥିଲି ।

ମୁଁ ନିଜ ଉପରେ ବହୁତ କାମ କରିଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନିଜକୁ ସଜାଇବାରେ ବିନିଯୋଗ କରେ । ମୁଁ ନିଜକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲି । ସେ କହିଥିଲେ ମେକଅପ୍ କଣ ଆଦୌ ଜାଣି ନଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ସେ ମେକଅପ୍ ନଉଥିଲେ, ନଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଥିଲେ । ନିଆ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହାରି ସାହାଯ୍ୟ ନନେଇ ନିଜକୁ ସଜାଇଥିଲି ।

ନିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲି, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ କିପରି କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମେକଅପ୍ ଜାଣି ନ ଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଦେଖୁଥିଲି, ମୁଁ ଏତେ କାନ୍ଦୁଥିଲି ଯେ ମୁଁ କାହିଁକି ଏପରି ଦେଖାଯାଉଛି? ପରେ ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ନିଜେ ଏହାକୁ ଶିଖିବି । କିପରି ମେକଅପ୍ ନିଆଯାଉଛି ଜାଣିବି । ଠିକ୍ ସେପରି ହେଲା ମୁଁ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଦେଖି ଶିଖିଲି ଓ ମେକ୍‌ଏପ୍ ନେଲି । ଏହା ପରେ ମୁଁ ମେକଅପ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଏବଂ ମେକଅପ୍ କଳାକାରଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଅଫର ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ଆଜି ଲୋକେ ମୋ ମେକ୍‌ଅପ୍‌କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts