scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚାନ୍ଦବାଲି ଅଂଚଳରେ ନବବଧୂକୁ ବଳି ଦେବା ପାଇଁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ସ୍ବାମୀ ବି ଗୁରୁତର

24/01/2019 at 6:00 PM

ଚାନ୍ଦବାଲି ୨୪|୧: ଚାନ୍ଦବାଲି ଖଦାଳପୋଖରୀ ଗଁ।ରେ ନବବଧୂକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ନବବଧୂକୁ ବଳିବେଦା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଶ୍ବଶୁର ଘରେ ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକେ । ସେପଟେ ମୃତକର ସ୍ବାମୀକୁ ବି ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତ କରାଯାଇଛି ।

ନବବଧୂର ଗଳକାଟି ହତ୍ୟାସ୍ବାମୀ ବି ଗୁରୁତର । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଚାନ୍ଦବାଲି ବାଂଶଡା ଖଦାଳପୋଖରୀ ଗାଁରେ । ମୃତକ ହେଲେ ରଶ୍ମିତା ନାୟକ। ଘରେ ଗ୍ରହ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ୨ ଦିନ ହେଲା ହୋମ ଯଜ୍ଞ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ଯଜ୍ଞ ଚାଲିଥିଲା । ସକାଳେ ରଶ୍ମିତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ଘକ କାନ୍ଥରେ ମୁଣ୍ଡ ପିଟିପିଟି ରକ୍ତାତ କରିଦେଇଥିଲା । ସାହି ପଡିଶା ଲୋକେ ଏହା ଜାଣି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଘରେ ରଶ୍ମିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ପାଖରେ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ବି ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ରଶ୍ମିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ବେକକୁ କୌଣସି ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ କଟାଯାଇଥିଲା । ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ରଶ୍ମିତାର ପରିବାରକୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇବା ସହ ପ୍ରହଲ୍ଲାଦକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲେ ।

ରଶ୍ମିତାର ପରିବାର ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ରଶ୍ମିତାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଗ୍ରହ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଘରେ ହୋମ ଯଜ୍ଞ ଚାଲିଥିବାରୁ ରଶ୍ମିତାକୁ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ବଳି ଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମାରି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଯାହାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ଶ୍ବଶୁ ଘର ଲୋକେ । ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତକରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ରଶ୍ମିତାକୁ ହତ୍ୟା କଲା କିଏ ?  ସ୍ବାମୀ ତାକୁ ବଳି ଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ହତ୍ୟା କରିନାହିଁ ତ ?  ନା ଏପଛରେ ଆଉ କିଛି ରହସ୍ୟ ରହିଛି ? ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ପରେ ସବୁ କିଛି ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts