scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକକୁ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିବାରୁ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ କରୁଥିଲେ ବିରୋଧ, ଏମିତି ଏକ ଭୟଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ନବବଧୂ…

7/08/2019 at 3:17 PM

ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ୭|୮: ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଚାଟିଂରୁ ପ୍ରେମ , ପରେ ବିବାହ । ପୁଣି ପ୍ରେମ ବିବାହର ଦୁଇ ମାସ ନଯାଉଣୁ  ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ ସହ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍‌ କରିବା ବେଳେ ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ନବବଧୂ  ଘଟାଇଲେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏବେ ସମସ୍ତେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ସ୍ତବ୍ଦ । କିରୋସିନରେ ପୋଡି ହୋଇ ନବବଧୂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଏମିତି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନା ପାହାଡପୁର  ଖୁଣ୍ଟିଆ ସାହିରେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରାଉଲକେଲାର  ଯୁବତୀ ମିନି ସାହୁ ଓ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପାହାଡପୁର  ଅଞ୍ଚଳର ଖୁଣ୍ଟିଆ ସାହିର  ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବକ ରାକେଶ ଖୁଣ୍ଟିଆଙ୍କ  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲେ ।

 ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇ ବିବାହରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ମାତ୍ର ବିବାହକୁ ଦୁଇମାସ ନପୁରୁଣୁ  ନବବଧୂ ମିନି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିଥିଲେ । ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିବା କଥା ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ  ଜାଣିବା ପରେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ରାକେଶଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମିନିଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଫଳରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଏକାଠି ବସି ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମିନି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକକୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ରୋକଠୋକ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା ।ଏହାପରେ ନବବଧୂ ଙ୍କ ବାପଘର ଓ ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ ଭଦ୍ରଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ବିବାହ ବିଛେଦ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।ଏପରିକି ଓକିଲ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମିନି କ୍ଷୁବ୍ଧ ଥିଲେ । ନବବଧୂ  ମିନି ଆଜି ସକାଳୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୁ ପିଠାକରି ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଶାଶୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ମିନି ନିଜଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ।ଏହା ଦେଖି ଘରଲୋକେ ପାଣି  ଢାଳି ନିଆଁ ଲିଭାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଆସି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ଶବକୁ ଜବତ କରିଛି ।ସେପଟେ ମିନିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଖବର ପାଇ ରାଉରକେଲାରୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଘଟିବାବେଳେ ସ୍ବାମୀ ରାକେଶ ବାହାରେ ଥିଲେ ।

   Related Posts