ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବାଲିଗଦାରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କେହି ପୋତିଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ

10/06/2022 at 3:58 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୧୦।୬: ପୁଣି ସୀମା ଲଙ୍ଘିଲା ମାନବିକତା । ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ବାଲିଗଦାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗିର ସହର ମାଲପଡା ଜିଆଁଖାଲ ନିକଟରେ । ନିକଟରେ ତିନୋଟି ନର୍ସିଂହୋମ୍ ଥିବାରୁ କେହି ଶିଶୁକୁ ଆଣି ବାଲିଗଦାରେ ପୋତିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବାଲିଗଦାରେ ଶିଶୁଟିର ମୃତଦେହ ଥିବା ନେଇ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ବାଲିଗଦାରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଅଣ୍ଟାରୁ ତଳକୁ ନଥିବା ବେଳେ କୁକୁର ଖାଇଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ କିଏ ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶିଶୁକୁ ବାଲିଗଦାରେ ଫୋପାଡିଲା ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ । ପାଖରେ ତିନୋଟି ନସିଂହୋମ୍ ଥିବାରୁ ସନ୍ଦେହ ବଢୁଛି ।

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବଲାଙ୍ଗିର ସହରରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ସେପଟେ ଶିଶୁକୁ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛନ୍ତି  ଓ ପରେ ସତ୍କାର କରାଯିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସମାଜ ସହ ପ୍ରଶାସନ ସଜାଗ ହେବା ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ସାମାଜିକ କର୍ମୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts