ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

୧୭ ଦିନ ପରେ ଚମକିବ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଦୂର ହେବ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା

13/12/2021 at 8:17 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩।୧୨ : ୨୦୨୨ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି । ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଭଲ ହେଉ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଗୁଡିକ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଏ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।  ୨୦୨୨ ମସିହାରେ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିମାନଙ୍କଦିନ ଗୁଡିକ ଶୁଭ ହେବ । ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିଛି ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୨୦୨୨ରେ କେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକ ଚମକିବ ।

ମେଷ ରାଶି- ଧନ- ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯିବ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଧନ-ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତେ ଠାରୁ ପ୍ରଂଶସା ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ  ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ମାନ-ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଆପଣ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ । ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୁୟ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି- ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଂଶସିତ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ ।

   Related Posts