scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଲିକ୍ ହେଲା ଲଭବାର୍ଡଙ୍କ ଭ୍ୟାକେସନ ଫଟୋ

18/07/2023 at 2:12 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୮/୦୭: ଆଜି କାଲି ବଲିଉଡ୍‌ର ହଟ୍ ଯୋଡି ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା । ଏବେ ସେ ହେଡଲାଇନର ସର୍ବାଗ୍ରେ । ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆସୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ଭ୍ୟାକେସନ ଫଟୋ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କନ୍‌ଫର୍ମ କରିଛି । ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ଏକ ଛୁଟି ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କପଲ୍‌ଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ହଜିଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପର୍ତ୍ତୁଗାଲର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ହଜିଯାଇଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ଖୁବ୍ ଜଲିମୁଡ୍‌ରେ ଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ହସି ହସି କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଅନନ୍ୟାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଫଟୋ ଭାଇରାଲ :
ଫଟୋରେ ଆଦିତ୍ୟ ଗାଢ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ଓ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ମେରୁନ୍ ରଙ୍ଗର ଶୀର୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ନିଜ କେଶକୁ ବାନ୍ଧି ଦେଇଛନ୍ତି । ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କେହି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଖୋଲା ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ । ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ଅନନ୍ୟା ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସ୍ପେନର ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିବା ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଫଟୋରେ ଆଦିତ୍ୟ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଉଭୟ ସେଠାରେ ଏକ ସଙ୍ଗୀତ କନସର୍ଟ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କ ଦିୱାଲୀ ପାର୍ଟୀରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

you can also read…

   Related Posts