AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଗୁଲମର୍ଗ ସ୍କିଂ ରିସର୍ଟରେ ହିମସ୍ଖଳନ, ଫସିଲେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଟୁରିଷ୍ଟ
  • ||
  • ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ଜେ.ପି ଦାସ କରିବେ ତଦନ୍ତର ତଦାରଖ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ଟ୍ୱିନସିଟିର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ବଜେଟ୍: ସୁନା-ରୁପା, ସିଗାରେଟ୍ ମହଙ୍ଗା, ଶସ୍ତା ହେଲା ଟିଭି ଉପକରଣ ଓ ସାଇକେଲ୍, ଖେଳନା
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଅଟୋ, ୯ ଆହତ
  • ||

ନିକିତା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ନଣନ୍ଦ ସୋନମ ଦେଲେ ନୂଆ ତଥ୍ୟ- ‘ ଭାଉଜ ଖସି ପଡୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା ଆଉ ଭାଇ ୭ ମିନିଟ ହାତଧରି ବଂଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ’

13/01/2019 at 8:25 PM

କଟକ୧୩|୧: ନିକାତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ଲିପନ ସହିତ ନିକିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଦାୟୀ । ନିକିତା ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସିବା ସମୟରେ ୭ ମିନଟ କାଳ ଲିପନ ଓ ନିକିତାଙ୍କ ବାପା ଓ ଭାଇ ଧରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ନିକିତାଙ୍କ ତଳକୁ ଖସି ଯାଇଥିଲେ । ଆଜି ଘଟଣାର ୯ମ ଦିନରେ ଏ ଭଳି କିଛି ଗୁମର ଖୋଲିଛନ୍ତି ଲିପନଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୋନମ । ଅପରପଟେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ନିକିତାଙ୍କ ବାପା । ନିକିତା ଓ ଲିପନ ଛାତ ଉପରେ ଏକା ରହିଥିଲା । ଲିପନ ହିଁ ନିକିତାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇଥିବା କଥାକୁ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ବାପା ସନାତନ ବେହେରା ।

ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଆସୁଛି ନୂଆ ମୋଡ । ନିକିତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସିଲେ କିପରି ତାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ବି ସସପେନ୍ସ ରହିଛି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ନିକିତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଲିପନ ହିଁ ଘଟଣାରେ ଦାୟୀ । ଏପରିସ୍ଥିତିରେ ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ରାତିରେ ଅର୍ଥାତ ୪ ତାରିଖ ରାତିର କିଛି ଗୁମୁର ଆଜି ଖୋଲିଛନ୍ତି ଲିପନଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୋନମ୍ । ଲିପନ ଗିରଫ ପୂର୍ବରୁ ଭଉଣୀ ସୋନମ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ଆଧାରରେ ଘରେ ନିକିତାଙ୍କ ସହିତ ଲିପନ ଓ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ହଠାତ ନିକିତା ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଉଥିଲେ  । ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସିବା ସମୟରେ ଲିପନ , ନିକିତାଙ୍କ ଭାଇ ଓ ବାପା ନିକିତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରିଥିଲେ । ନିକିତାଙ୍କୁ ୭ ମିନଟ କାଳ ଧରିବାପରେ ଆଉ ଅଧିକା ସମୟ ସମ୍ଭାଳିପାରିନଥିଲେ । ଏହାପରେ ଖସି ତଳକୁ ପଡିଯାଇଥିଲେ ।

ଏପିରିକି ଗତ ୩୧ ତାରିଖ ଦିନ ମଧ୍ୟ ନିକିତା ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସସମ୍ମାନ ଦେଇଥିଲେ ଶାଶୂ ଘର ଲୋକେ । ଘରେ ରହିଥିବା ସମୟରେ ଶାଶୂଓ ଶଶୂରଙ୍କ ସହିତ ନିକିତା, ଲିପନ ତାଙ୍କ ୪ ମାସର ପୁଅକୁ ଖେଲୁଥିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ସୋନମ୍ । ଯଦି ଶାଶୂ ଘରେ ହସଖୁସିରେ ନିକିତା ଥିଲେ ତେବେ ନିର୍ଯ୍ୟତନା କିପରି ଦିଆଯାଉଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ସୋନମ । ଗତ ୪ ତାରିଖ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟା ସମୟରେ ନିକିତା ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସି ଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ୫ ତାରିଖ ଦିନ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ୬ ତାରିଖ ଦିନ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଚ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ନିକିତାଙ୍କ ବାପା । ନିକିତା ବାପା ଆଜି ସେହି କଥାକୁ

   Related Posts