AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜିଓର ନୂଆ ଓ୍ୱାର୍କ୍ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ୍ ପ୍ଲାନ୍, ୧୫୧ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୩୦ ଜିବି ଡାଟା

8/05/2020 at 8:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୮|୦୫: ରିଲିଆନ୍ସ ଜିଓ ଏକ ନୂଆ ଓ୍ୱାର୍କ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ରହିବ ।

କମ୍ପାନୀ ଆଡ୍-ଅନ୍ ପ୍ଲାନସ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଏହାକୁ ଆନୁଆଲ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଭାବେ ରିଚାର୍ଜ କରିହେବ । ଏହାର ଦାମ ରହିଛି ୧୫୧, ୨୦୧ ଓ ୨୫୧ । ସେହିପରି ୨୩୯୯ ଟଙ୍କାର ଆଉ ଏକ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଏଥିରେ ୟୁଜରସଙ୍କୁ ଦୈନିକ ୨ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏଥିରେ ଭଏସ୍ ଓ ଫ୍ରି ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହାର ଭାଲିଡିଟୀ ହେଉଛି ୩୬୫ ଦିନ ।

୨୧୨୧ ଟଙ୍କାର ଆଉ ଏକ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏହାର ଭାଲିଡିଟୀ ୩୩୬ ଦିନ ରହିଛି । ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଭଏସ୍ କଲିଂ  ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ରହିଛି ।

ସେହିପରି ୧୫୧ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନରେ ୩୦ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏହାର ଭାଲିଡିଟୀ ବେସିକ୍ ଓ୍ୱାର୍କ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ୍ ପ୍ଲାନ ଆଧାରରେ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଦୈନିକ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସରିଯାଏ ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ସେହିପରି ୨୦୧ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ୪୦ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୨୫୧ ଟଙ୍କାରେ ୫୦ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ ।

   Related Posts