ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଫଟୋ ଉଠାଇବା ବେଳେ ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌ କଲା ଦିଓ୍ବାନା, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ…

28/06/2021 at 6:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/ ୦୬ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭଳିକି ଭଳି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହସ ରୋକି ହେବନି ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଚକିତ କରିବା ଭଳି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବା​‌ରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ନବ ବିବାହିତା ଏଭଳି ଆକ୍ସନ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତେ କହିବେ ‘ଆଁଖ୍ ମାରେ… ଓଃ ଲଡକୀ ଆଁଖ୍ ମାରେ’ ।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତି ବିବାହ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ । ନବ ବିବାହିତା ଜଣଙ୍କ ବେଶ ଖୁସିରେ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଯୁବତୀଜଣକ ଆଖି ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ​‌ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହିତ ୟୁଜରମାନେ ବେଶ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନହସି ରହିପାରିବେନି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ jaat_k_jokes ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ।ଅନେକ ୟୁଜର ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତ କେହି କେହି ଯୁବତୀଙ୍କ ଲୁକ୍ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ।   

   Related Posts