ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦାଦାର ଶବଦାହ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ, ସ୍କୁଟିରୁ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ପୁତୁରାର ଜୀବନ

13/06/2022 at 10:57 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ, ୧୩/୦୬: ମୃତ୍ୟୁ ଏମିତି ବି ଆସେ । ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମୃତ ଦାଦାର ଶବ ଦାହ କରି ମଶାଣୀରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେଲା ପୁତୁରା । ଫଳରେ ପୁତୁରାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ତୁମୁସିଂହା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କନ୍ତିଓ କାଟେଣୀ ଗ୍ରାମରେ । ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଦାଦା ପୁରୁରାଙ୍କ ଏପରି ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ପରିବାର ସହ ଗ୍ରାମବାସୀ ମର୍ମାହତ ହୋଇପଡିଥିବାବେଳେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପୁତୁରା କନ୍ତିଓକାଟେଣି ଗ୍ରାମର ଲମ୍ବୋଦର ସାହୁ । ମୃତ ଲମ୍ବୋଦରଙ୍କ ଦାଦା ଗୁଣ୍ଡିଚା ସାହୁଙ୍କର ଆଜି ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମଶାଣିରେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତ୍ୟୋଷ୍ଟି କ୍ରିୟା ବା ଶବଦାହ ପରେ ଲମ୍ବୋଦର ତାଙ୍କର ସ୍କୁଟି ଯୋଗେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ତେବେ ବାଟରେ ଅସବଧାନତା ବଶତଃ ସେ ସ୍କୁଟିରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ ବୋଲି ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ବାଟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts