oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

ପଡୋଶୀ ଘରେ ଖୁସିରେ ଫୁଟିଲା ବାଣ, ଜଳି ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ଗରିବର ଝୁମ୍ପୁଡି

4/03/2021 at 10:07 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୪/୦୩ : ଧନୀ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଖୁସିର ଲହରୀରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଗରିବ ପରିବାରର ହସଖୁସି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଅମରୋହା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହାକି ମନକୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କଲାଭଳି ଘଟଣା । ଦାୟିତ୍ବହୀନତା ଯୋଗୁଁ ଗୋଟିଏ ଗରିବ ପରିବାରର ଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳିଯିବା ସହିତ ଘରର ଆସବାବପତ୍ର ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜଳିପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆଖପାଖରେ ରହୁଥିବା ପଡୋଶୀ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ଅମରୋହା ଜିଲ୍ଲା ଚକଫେରୀ ଗାଁରେ ଘଟିଛି । ଜଣେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିଲା । ଏହା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ଆତସବାଜୀ ମଧ୍ୟ ଫୁଟାଯାଉଥିଲା । ତେବେ ପାଖରେ ଚାଳ ଘର ଥିବାରୁ ପଡୋଶୀ ଭୁଦେବ ସିଂହ ଅନେକ ଥର ବାଣ ନଫୁଟାଇବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଭୁଦେବ ସିଂହଙ୍କ କଥାକୁ ଆଦୌ ଭୃକ୍ଷେପ କରିନଥିଲେ ।

ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ବାଣ ଫୁଟାଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ଅଂଶ ଆସି ଭୁବେଦ ସିଂହଙ୍କ ଚାଳ ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ଏହାର କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ୟରେ ନିଆଁ ଭୟାନକ ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିବା ପାଇଁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ତେବେ ନିଆଁ ଆହତ ହେଲା ବେଳକୁ ସବୁକିଛି ଜଳି ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଘରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ ।

ଘଟଣା ପରେ ପୀଡିତ ପରିବାର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିବା ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳ​‌ରେ ପହଞ୍ଚି ପୀଡିତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହିତ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts