AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ନେହା କକ୍କର ସେୟାର କଲେ FIRST KISS ଭିଡିଓ, ଦେଖି ସାରିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ୍ କହିଲେ ଏମିତି…

6/12/2020 at 11:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୦୬/୧୨:  ବଲିଉଡ୍ ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଦାବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିଜର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍ ଯାଏଁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାନ୍ତି । ସେ ପୂର୍ବରୁ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ଜଣାଇଥିଲେ ।

ଏହାମଧ୍ୟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନେହା ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହାକୁ ଖବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ନେହା ହନି ସିଂଙ୍କ ସହ ଫାଷ୍ଟ୍ କିସ୍ ଲିପସିଙ୍ଗ୍‌ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନେହାଙ୍କ କ୍ୟୁଟନେସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ହନି ସିଂ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରି ବହୁତ ସାରା ଭଲ ପାଇବା ଓ ଧନ୍ୟବାଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ନେହାଙ୍କ ପତି ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରି ସୋନା ବାବୁ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ନେହା ଏକ ବଡ ଉପଲବ୍ଧି ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଏକ ଗୀତ ଆପ୍ ଟପ୍ ହିନ୍ଦୀ ଫିମେଲ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍-୨୦୨୦ ଆଓ୍ୱାର୍ଡ ଦେଇଛି । ସେ ଇନଷ୍ଟାରେ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଆପ୍ ନେହାଙ୍କୁ ଟପ୍ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିମେଲ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍ କହିଥିଲା । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ନେହା ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ୬୬୧୨୦୪ ଥର ଅଧିକ ଶୁଣାଯାଇଛି ।  

   Related Posts