scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନେହା କକ୍କର ସେୟାର କଲେ FIRST KISS ଭିଡିଓ, ଦେଖି ସାରିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ୍ କହିଲେ ଏମିତି…

6/12/2020 at 11:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୦୬/୧୨:  ବଲିଉଡ୍ ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଦାବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିଜର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍ ଯାଏଁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାନ୍ତି । ସେ ପୂର୍ବରୁ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ଜଣାଇଥିଲେ ।

ଏହାମଧ୍ୟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନେହା ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହାକୁ ଖବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ନେହା ହନି ସିଂଙ୍କ ସହ ଫାଷ୍ଟ୍ କିସ୍ ଲିପସିଙ୍ଗ୍‌ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନେହାଙ୍କ କ୍ୟୁଟନେସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ହନି ସିଂ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରି ବହୁତ ସାରା ଭଲ ପାଇବା ଓ ଧନ୍ୟବାଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ନେହାଙ୍କ ପତି ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରି ସୋନା ବାବୁ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ନେହା ଏକ ବଡ ଉପଲବ୍ଧି ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଏକ ଗୀତ ଆପ୍ ଟପ୍ ହିନ୍ଦୀ ଫିମେଲ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍-୨୦୨୦ ଆଓ୍ୱାର୍ଡ ଦେଇଛି । ସେ ଇନଷ୍ଟାରେ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଆପ୍ ନେହାଙ୍କୁ ଟପ୍ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିମେଲ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍ କହିଥିଲା । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ନେହା ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ୬୬୧୨୦୪ ଥର ଅଧିକ ଶୁଣାଯାଇଛି ।  

   Related Posts