Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଧମାଲ ମଚଉଛି ଗୋଲଡେନ ବୟଙ୍କ ଷ୍ଟେପ୍, ବରଯାତ୍ରୀ ଠାରୁ ପାର୍ଟି ନାଚ ଯାଏଁ ସବୁଥିରେ ପାରଙ୍ଗମ ନୀରଜ

27/09/2021 at 3:18 PM

ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକରେ ସୁନା ଜିତି ଗୌରବ ଆଣିବା ପରେ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି । କେବେ ସେ ବିଜ୍ଞାପନ, ମାଗାଜିନ, ଟିଭି ସୋ ତ ଆଉେ କେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ହଟଟପିକରେ ରହୁଛନ୍ତି । କିଛିଦିନ ତଳେ ସେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗଜିନ ଫଟୋସୁଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଏବେ ସେ ରିଆଲିଟି ସୋରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଆଉ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ବି ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ରିଆଲିଟି ସୋରେ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ରାଘବଙ୍କ ସହ ବେଶ୍ ମଜ୍ଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ନାଚୁଛନ୍ତି । ମଞ୍ଚରେ ନୀରଜ ରାଘବଙ୍କୁ ଗୋଲ୍ଡ ମେଡାଲ ଜିତିବାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପାର୍ଟି ଡ୍ୟାନ୍ସ, ବ୍ରୋମାନ୍ସ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭଳି ଷ୍ଟେପ ଶିଖାଉଛନ୍ତି ।

ସେହିଭଳି ସୋର ଜଜ୍ ରେମୋ ଡିସୁଜା ମଧ୍ୟ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ନୀରଜ ଏବଂ ରେମୋ ଏକାଠି ଓ୍ୱାକ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ପରେ ନୀରଜଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଅର ବଢିବାରେ ଲାଗିଲେଣି । ଦେଶର ସମ୍ମାନ ବଢାଉଥିବା ନୀରଜ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ମସଲା ପତ୍ରିକାର କଭର ପେଜରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି । ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା ନିଜେ ଏହି ସୂଚନାକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts