vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ପୁଅ ୩୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ନକଲି NCERT ବହି ଛାପିବାରେ ଥିଲେ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ୍, ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଫେରାର୍

22/08/2020 at 5:23 PM

ମେରୁଟ, ୨୨|୦୮  : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମେରୁଟରେ ନକଲି ଏନସିଇଆରଟି ବହି ଛପାଯିବା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି । ୟୁପି ଏସଟିଏଫ ଓ ମେରୁଟ ପୋଲିସ ୩୫ କୋଟି ଚଙ୍କାର ନକଲି ବହି ଜବତ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ପ୍ରିଣ୍ଚିଂ ମେସିନ ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୧୨ର ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ରାକେଟର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି ସଚିନ ଗୁପ୍ତା । ସେ ବିଜେପି ନେତା ସଞ୍ଜୀବ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ପୁଅ । ସଚିନ ଓ ଅନ୍ୟ କିଛି ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପରତାପୁର ଥାନା ଓ ଏସଟିଏଫ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଏସଟିଏଫ ଡିଏସପି ବ୍ରଜେଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପରତାପୁରରେ ଥିବା ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ପ୍ରେସ ଓ ମୋହକମପୁର ଗୋଦାମର ମାଲିକ ସଚିନ । ଏବେସଚିନ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ନେଇ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ତେବେ ଚଢାଉ ପରେ ସଚିନ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇତିଲା । ବହି ଛାପିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାଗଜ ପତ୍ର ଆଣିବ ବୋଲି କହିଥିଲା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ତାର ଫୋନ୍ ଅଫ୍ ଅଚି ।

ସଚିନଙ୍କ ପିତା ସଞ୍ଜିବ ଗୁପ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି ବିଜେପି ମହାନଗର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ । ସେ ଅନେକ ବିଜେପି ନେତା ଓ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପୋଷ୍ଟର ଛାପିଛନ୍ତି ।ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଏସଟିଏଫକୁ ଅନେକ ବିଜେପି ନେତା ଫୋନ୍ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବିଜେପି ନେତା ମାମଲା ରଫାଦଫା କରିବାକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ପୋଲିସକୁ ଆହୁରି ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ, ସଚିନ କେବଳ ଏନସିଇଆରଟି ବହି ନୁହେଁ ୟୁପି ବୋର୍ଡ ବହି ମଧ୍ୟ ଛାପୁଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ଜଣାପଡି ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏନସିଇଆରଟି ବହି କେବଳ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଛପାଯାଏ । ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ଏନସିଇଆରଟି ୧୫ ପ୍ରତିଶତ କମିଶନରେ ବହି ଦେଇଥାଏ । ତେବେ ନକଲି ବହିରେ ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ୩୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ କମିଶନ ମିଳିଥାଏ ।

   Related Posts