ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଘଟଣାରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ; ପୋଲିସ ହାତରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ

10/06/2019 at 11:16 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦/୬ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀ ଆଇଆରସି ଭିଲେଜ ଅଂଚଳରୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଦାସଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରଖିଛି । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ସୁରାଗ । ଅପହରଣକାରୀ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଉଥିବାବେଳର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅପହରଣକାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

ଅପହରଣରେ ୬ଜଣ ଅପରାଧୀ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅପହରଣକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ ।

ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଦାସ ନିଜ ଗାଡିରେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ଗାଡି ସହ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଉଥିଲେ ୬ଜଣ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ । ବାଣୀବିହାର ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ଉପରେ ଆରଟିଓ ଚେକିଂ ଚାଲୁଥିବା ଦେଖି ହଠାତ ବ୍ରେକ ମାରିବାରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଉଭୟ ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କ କାର ଓ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ସେଠାରୁ ଖସି ଯାଇଥିଲେ । କାର ଭିତରୁ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୂରା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ଗାଡ଼ି ଭିତରୁ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପୋଲିସ ୨ଟି ପିସ୍ତଲ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts