ଜନ୍ମଦିନରେ ନୟନତାରାଙ୍କୁ ସ୍ଵାମୀ ଦେଲେ ବିଶେଷ ଉପହାର, ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଲେ ଏମିତି…

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 30, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୧୧: ଦକ୍ଷିଣର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନତାରା । ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ଜୱାନରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସ ଆହୁରି ବଢିଗଲେ । ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଅନେକ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ନୟନତାରା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ବିଗ୍ନେଶ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ କୋଟି ଟଙ୍କା।

ନଭେମ୍ବର ୧୮ ରେ ନୟନତାରାଙ୍କୁ ୩୯ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସ୍ୱାମୀ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିଗ୍ନେଶ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ମର୍ସିଡିଜ୍ ମାୟାବାକ୍ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାରର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ୨.୬୯ କୋଟିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଟପ୍-ଏଣ୍ଡ କାରର ମୂଲ୍ୟ ୩.୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର ହୋଇଛି । ଏହି ବର୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ସହ ଜୱାନ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାକି ୨୦୨୩ର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ପ୍ରଥମେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/kriti-sanon-reacted-to-an-old-clip-going-viral-from/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/kriti-sanon-reacted-to-an-old-clip-going-viral-from/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.