ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଛାଡପତ୍ର ହିଣ୍ଟ ଦେଲେ ନତାଶା ! କହିଲେ- କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛି

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 04, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୭: ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଚାଲି ଆସୁଥିଲା । ହେଲେ ଦୁହେଁ ଏବେ ଯାଏଁ ଏହା ଉପରେ ଚୁପ୍‌ ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଏହାକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ମନା କରି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ହଁ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟରେ ନତାଶା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ କୌଣସି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର ନକରିବାରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନତାଶା ଖୁବ୍‌ ସକ୍ରିୟ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି । ନତାଶା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲଷ୍ଟ ହେବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି

ନତାଶା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ, ନତାଶା କୁହନ୍ତି- 'ମୁଁ କିଛି ପଢିବାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ, ଯାହା ମୋତେ ଆଜି ଅଧିକ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କାରରେ ବାଇବଲ ଆଣିଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଢାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି। ଏଥିରେ ଲେଖା ଅଛି - ଜଣେ ଇଶ୍ବର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ତୁମ ଆଗରେ ଚାଲନ୍ତି ଏବଂ ତୁମ ସହିତ ରହିବେ, ସେ ତୁମକୁ କେବେ ବି ଛାଡିବେ ନାହିଁ। ଭୟ କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ନିରାଶ ହୁଅ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ବି ଆମେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁ, ଆମେ ହେଉ.. କିନ୍ତୁ ଭଗବାନ ତୁମ ସହ ଅଛନ୍ତି। ନତାଶାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି ।

ଭାରତ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ନତାଶା ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ନତାଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହିଁକି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିନାହାଁନ୍ତି? ଭାରତ ଜିତିବା ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.