ଅଲଗା ହୋଇନାହାନ୍ତି ନତାଶା-ହାର୍ଦ୍ଦିକ ; ଛାଡପତ୍ର ଗୁଜବ ମିଥ୍ୟା, ପୋଷ୍ଟରୁ ମିଳିଲା ହିଣ୍ଟ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 07, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୦୭: ଭାରତର ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବାରେ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ନୀରବ ରହିଥିବା ବେଳେ ଗସିପ୍ ଟାଉନରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ଯାହା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶା ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଆଉ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି ।  ଗୋଟିଏ ପଟେ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କିଛି ନ କହିବା ପାଇଁ ଦମ୍ପତି ଶପଥ ନେଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଗୁଡିକ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି ।  ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ଗୁଡିକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଆଉ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି। ହେଲେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ କହୁଛି ଯେ ଉଭୟ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମିଥ୍ୟା ଅଟେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଉଭୟ ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଉଭୟଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସମାନ । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିବାବେଳେ ନତାଶା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଲଗା ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି କି କେବଳ ଦମ୍ପତି ହିଁ ସତ ଜାଣନ୍ତି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଫଟୋ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଗୁଜବ ଉପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଯେତେବେଳେ ନତାଶା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜୟରେ କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିନଥିଲେ।  ସେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ପୁଣି ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା। କହିବାକୁ ଗଲେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ଏହି ଆଲୋଚନା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.