ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

କ୍ରିକେଟ୍‌ରେ ହିଟ୍ ପରେ ଅଭିନେତା ହେବେ ଏହି ପାକ୍ ଖେଳାଳି, ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାଲିଛି ତୟାରି !

24/11/2022 at 11:35 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧୧: ନସିମ ଶାହା । ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର । ଦ୍ରୁତ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ସେ ବେଶ୍ ଫେମସ୍ । କ୍ରିକେଟ୍, ଲଭ୍ ବ୍ୟତୀତ ନସିମ ଶାହା ତାଙ୍କର ଗୁଡ୍ ଲୁକ୍ସ, ଡ୍ୟାସିଂ ଚେହେରା ପାଇଁ ବି ସବୁରି ପ୍ରିୟର ପାତ୍ର । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଖବର ଆସୁଛି, ଯାହା ଶୁଣି ନସିମ ଶାହାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଖୁିସି ଦ୍ୱୁଗୁଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଉ ସେହି ଖବରଟି ହେଉଛି ପାକିସ୍ତାନର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ହଙ୍କ କ୍ରିକେଟର ନସିମ ଶାହା କ୍ରିକେଟ୍ ପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ୱାକର ୟୁନିସ ନସିମ ​​ଶାହାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଦକ୍ଷତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ଅଭିନୟରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ନେଇ ଇଙ୍ଗିତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ, ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ୱାକର ୟୁନିସ୍ ନସିମ ​​ଶାହାଙ୍କ ବୋଲିଂ କୌଶଳକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ଅଭିନୟରେ ଆସିବାର ସୂଚନା ଦେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ନିକଟରେ ୱାକର ୟୁନିସ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନାସିମ ଶାହାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ନଜର ରଖିଥିବେ, କିଛି ବଡ ଧରଣର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

   Related Posts