ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଶାହରୁଖ-ଅକ୍ଷୟ ଯାଏଁ, ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ PM ଶପଥ ଗ୍ରହଣରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 10, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୦।୦୬: ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।  ରାଷ୍ଟ୍ରିୟ ଭବନରେ ଏହି ସମାରୋହ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ରାଜନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ନେତା ଏହି ଉତ୍ସବରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଅନୀଲ କପୁର, ରଜନୀକାନ୍ତ, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ବଲିଉଡରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ତାରକା ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରଜନୀକାନ୍ତ ଏବଂ ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ବଡ ସଫଳତା ଏବଂ ମୋଦିଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଅନୁପମ ଖେର ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଭାଗ ନେଉଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାଗ୍ୟର ବିଷୟ।


ANI ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଆଦାନୀ ଗ୍ରୁପ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଗୌତମ ଆଦାନୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। କିଙ୍ଗ ଖାନ କଳା କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସନ୍‌ଗ୍ଲାସ୍‌ରେ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।


ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ପତ୍ନୀ ଲତା ରଜନୀକାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।


ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିକ୍ରାନ୍ତ ମାସେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 12th ଫେଲ୍‌କୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ । 


ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ମଧ୍ୟ କ୍ରିମ୍ ଏବଂ ଗୋଲ୍ଡେନ୍‌ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ମଣ୍ଡି ଆସନରୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଜିତିଥିଲେ।




 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.