AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ଆତ୍ମସମୀକ୍ଷା କରିବ, ରାଜଧାନୀରେ ମିଡିଆରେ ବାଇଟ୍‌ ଦେଲେ କିଛି ଲାଭ ହେବନି-ନରସିଂହ ମିଶ୍ର

17/12/2022 at 1:47 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭।୧୨ : ରାଜନୈତିକ ପାଣିପାଗର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଦେବା କଷ୍ଟକର । ରାଜନୀତିରେ ୨୦୨୪ରେ କଣ ହେବ , ତାହା ଆକଳନ କରିହେବନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୋର ଆଶା କଂଗ୍ରେସ ଅତୀତର ଦୋଷ, ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଭୁଲି ଆତ୍ମସମୀକ୍ଷା କରିବ । ଗୁରୁତର ସହ ବିଚାର କରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ।

ସେ ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମ ନେତା ଖାଲି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହି ରାଜନୀତି କରି ମିଡିଆରେ ବାଇଟ ଦେଲେ ଦଳର କିଛି ଲାଭ ହେବନି । କେନ୍ଦ୍ରର ଚାରି ମନ୍ତ୍ରୀ ଆସିକି ଦମ୍ଭୋକ୍ତି  ପ୍ରକାଶ କଲେ ଆମେ ପଦ୍ମପୁରରେ ଜିତିବୁ । କିନ୍ତୁ ଜିତିଲେ କି ? ନବ ଦାସ ଆମ ଦଳ ସହ ବେଇମାନି କରି ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ । ଏବେ  ବନ୍ଧୁତା କୋଉଠି ରହିଲା ଯେ ଡିଲ କରିବେ । ୪୨୦୦୦ ଭୋଟରେ ହାରି ନିଜେ  ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ  ପାଇବା ପାଇଁ ଏଭଳି ଅବାସ୍ତବ କଥା ବିଜେପି ନେତା କହୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତ ବାଧ୍ୟ ବାଧକତାରେ ଏମିତି କଂଗ୍ରେସ ଭୋଟ ବିକ୍ରି କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଆମେ ଭୋଟ ପାଇଲୁ ନାହିଁ ମାନେ ନୁହେଁ ଯେ, ଭୋଟ ବିକିଦେଲୁ ,ଲୋକେ ଆମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ । ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ଜାରି ରହିଲେ ଆମ ଅବସ୍ଥା  ଆଗକୁ ଆହୁରି ସାଙ୍ଘାତିକ ହେବ ।

   Related Posts