oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଆସାମ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ମଚାରୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

12/10/2019 at 3:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୧୦: ଆସାମ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ମଚାରୀ । କର୍ମଚାରୀମାନେ ମିଶି ଆସାମରୁ ଆସିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଆସାମ ଗୌହାଟୀରୁ ପରିବାର ସହ ଓଡିଶା ଆସିଥିଲେ ଜେ. କଲିତ । ସେ ପରିବାର ସହ ୧୧ତାରିଖରେ ନନ୍ଦନକାନନ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଟିକେଟ୍ କରି ଭିତରକୁ ଯାଇ ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ଚାଳକ ମାନେ ବାହାରର କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଜେ. କଲିତଙ୍କ ପୁଅ ଭାସ୍କର  ଓ ଭଣଜା ଜୟନ୍ତ ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ଟିକେଟ୍ ଆଣିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାଳକଙ୍କର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ତେବେ ଜଣେ ଚାଳକ ଭାସ୍କର ଏବଂ ଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ । କଣ ପାଇଁ ତୁମେ ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ କରୁଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହୋଇ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରି ଦେଇଥିଲେ । ମହିଳାମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଭାସ୍କରଙ୍କ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ । ଏ ଦୃଶ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ମୋବାଇଲରେ ଶୁଟିଂ କରି ସୋସିାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଏନେଇ ଭାସ୍କର ଏବଂ ଜୟନ୍ତ ନନ୍ଦନକାନନ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଦୁଇ ଚାଳକଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପରେ ଛାଡି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ପଚାରିବା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଆଇଆଇସି କହିଛନ୍ତି ମୋ ପାଖରେ ଖବର ନାହିଁ ।

   Related Posts