ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ପୂଜା ବାତ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ନବାବ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 19, 2019 IST

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୭: ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ବାତ୍ରା ଓ ଅଭିନେତା ନବାବ ଶାହ ଗୁପ୍ତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି। ବିରାସତ, ଭାଇ, ହସିନା ମାନ ଜାଏଗି ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ପୂଜା ବାତ୍ରା ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।

{"id":135395}

ଅପରପକ୍ଷରେ ନବାବ ଶକ୍ତିମାନ, ସାରଥୀ ଭଳି ସିରିଏଲ ଓ ଡନ-୨, ଭାଗ ମିଲଖା ଭାଗ, ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ, ଦିଲୱାଲେ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପୂଜା କହିଥିଲେ ଯେ, ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହରେ କେବଳ ପରିବାର ଲୋକ ଓ କ୍ଲୋଜ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

{"id":135398}

ଜୁଲାଇ ମାସ ୪ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଆର୍ଯ୍ୟ ସମାଜରେ ହୋଇଥିଲା। ପୂଜା ଓ ନବାବଙ୍କ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ଜଣା ନଥିଲା। ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ନବାବ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେଆର କରିଥିବାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

{"id":135399,"width":589,"height":393}

 ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ପୂଜା ଓ ନବାବ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅଫିସିଆଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ଦିଲ୍ଲୀରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ପୂଜା ନବାବଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଗରୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ନର୍ଭସ ଲଗୁଥିଲା। ପରେ ନବାବ ନିଜେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ ଓ ପୂଜା ହଁ କହିଥିଲେ।ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାରପର୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ପୂଜା କହିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.