suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ରୋଗରେ ପଡିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ହସ୍‌ପିଟାଲ ନେବାକୁ କହିବାରୁ ସ୍ବାମୀ କହିଲା ‘ତଲାକ୍… ତଲାକ୍… ତଲାକ୍’, ତାପରେ ଛୁରୀରେ କାଟି ଦେଲା ଅଣ୍ଟାକୁ

17/01/2019 at 4:21 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୭|୧: ପାରିବାରିକ କଳହ ଯେ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବ ତାହା ବିଶ୍ବାସ କରିହେଉନି । ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ସ୍ବାମୀକୁ, ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା । ହେଲେ ସ୍ବାମୀ  ସଫା ସଫା ମନାକରିଦେଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଲାଗିଲେ । ରାଗରେ ସ୍ବାମୀ ପାଟିରୁ ତିନି ଥର ତଲାକ୍ ବାହାରିପଡିଲା । ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ପିଠିକୁ ଛୁରୀରେ କାଟିଦେଲା ସ୍ବାମୀ । ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ଜଙ୍ଖରାଇ ଗାଁର ଏହି ଘଟଣା ।

ସ୍ତ୍ରୀର ପିଠିକୁ ଛୁରୀରେ କାଟିଦେଲା ସ୍ବାମୀ । ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ଜଙ୍ଖରାଇ ଗାଁରୁ । ସ୍ତ୍ରୀ ରସିଦାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିଲା । ସ୍ବାମୀ ଜୈନୁଲଙ୍କୁ କହିଲେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ । ହେଲେ ରସିଦାଙ୍କ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେଇ  କୁଆଡ଼େ ବାହାରକୁ ପଳାଇଲେ ଜୈନୁଲ । ଘକୁ ଫେରିବା ପରେ ପୁଣି ହସ୍ପିଟାଲ ନେବାକୁ ରସିଦା କହିଲେ ।  ହେଲେ ସ୍ବାମୀ ସଫ ସଫା ମନା କରିଦେଲେ ନେବା ପାଇଁ । ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗିଲା । ଆଉ ରାଗ ପଞ୍ଚମକୁ ଉଠିଯିବାରୁ ଜୈନୁଲଙ୍କ ପାଟିରୁ ୩ଥର ତଲାକ୍ ବାହାରିପଡ଼ିଲା । ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ  ତାଙ୍କ ଦେହରେ କିରୋସିନୀ ଢାଳିଦେବା ସହ ଛୁରୀରେ ପିଠି ଏବଂ ଅଣ୍ଟାକୁ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ ।

ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡ଼ୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ରସିଦାଙ୍କୁ । ସେପଟେ ରସିଦାଙ୍କ ଭାଇ ଏନେଇ ସଦର ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜୈନଲୁକୁ ପଚରା ଉଚରା ଚାଲିଛି ।

ତିନି ତଲାକ୍‌କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ମୁସଲିମ୍‌ ପୁରୁଷଟିଏ  ସେଇ ପୁରୁଣା ପରମ୍ପରାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ପତ୍ନୀକୁ ଦେଉଛି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ।

   Related Posts