scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜେସିବି ହେଲପରଙ୍କ ଶବ ଝୁଲୁଥିଲା ଜେସିବିରେ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?

21/01/2019 at 7:30 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୨୧|୧:  କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ନିକିରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡସରଦେଇ ପୁର୍ ପlଟ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି | ଯୁବକ ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଏକ jcb ମେସିନ୍ ରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଯୁବକ ଜଣକ jcb ମେସିନ୍ ର ହେଲପର୍ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି | ଯୁବକ ଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ଛି ନା ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ | ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ନିକିରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡସରଦେଇ ପୁର୍ ପlଟ ରେ ଝୁଲୁଛି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ ଦେହ | ପାଟ ମଝିରେ ମାଟି ଖୋଳl ରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଏକ JCB ମେସିନ୍ ରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଆଜି ସକାଳୁ ମୃତ ଦେହକୁ ଠାବ କରିଥିଲେ ଜମି ମାଲିକ | ମୃତ ଯୁବକ ଜଣକ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ସୁକିନ୍ଦା ଅଞ୍ଚଳର ପିଣ୍ଟୁ ମଲ୍ଲିକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ପିଣ୍ଟୁ JCB ମେସିନ୍ ରେ ହେଲପର୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ରବିବାର ରାତିରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆଣି jcb ମେସିନ୍ ନିକଟକୁ ଫେରିଥିଲେ | ଆଜି ସକାଳୁ ପିଣ୍ଟୁ ନିଜ ଗାମୁଛା ବେକରେ ଲଗାଇ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜମି ମାଲିକ ପୁଲିସ ରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ jcb supervisor କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଦେଇ ପାରି ନଥିବ ବେଳେ ଜମି ମାଲିକ ନିଜ ଜମି ରୁ ମାଟି ଖୋଳl ଯାଉଥିବା କଥା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ରବିବାର ରାତିରେ ଡ୍ୟୁଟି ରେ ଥିବା jcb ଡ୍ରାଇଭର୍ ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ନଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷ ରେ ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ଅବସ୍ଥା ନେଇ ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି | ତେବେ ମାଟି ଖୋଳl ରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା jcb କମ୍ପାନୀ ମା ମଙ୍ଗଳା construction ପକ୍ଷ ଘଟଣା ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ | ନିକିରାଇ ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଯବତ୍ କରିବା ସହିତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି |

ନିକିରାଇ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମୃତ ପିଣ୍ଟୁ ମଲିକ ଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଛି | ପାରିବାର ଲୋକେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରେ ପହଂଚି ଶବ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts