ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଧରାବଗଡ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ଗିରଫ ପରେ ଜଣକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

24/11/2019 at 4:31 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୨୪।୧୧: ବଲାଙ୍ଗିର ଧରାବଗଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ସଫଳତା । ବଲାଙ୍ଗିର ଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଏସଡ଼ିପିଓ, ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ପୋଲିସ, ସଇଁତଲା ପୋଲିସ, ମୁରିବାହାଲ ପୋଲିସ ଓ ଟିକ୍ରାପଡ଼ା ପୋଲିସର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଗଠିତ ଟିମ୍ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଧରାବଗଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ରାତି ଅଧରେ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ରକ୍ତ ଭିଜା  ତାବଳୀ, ଘଟଣାରେ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ଓ ମୋବଇଲ କଲ୍ ଡିଟେଲରୁ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ଏହି ବଡ ସଫଳତା ।

ଟଙ୍କା ନେଣଦେଣ ହିଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସପି କହିଛନ୍ତି  । ଘଟଣାରେ ଧରାବଗଡ଼ ଗାଁର ଜବ ଓରଫ ଜବନାନନ୍ଦ କୁଅଁର ହିଁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମୃତ ବ୍ୟବସାୟୀ ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପୁରୋହିତଙ୍କୁ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ଧାରୁଆ ତାବଳୀରେ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ।  ଯବକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।  

ଗତ ୨୫ ତାରିଖ ଦିନ ସଇଁତଲା ଥାନା ଧରବଗଡ଼ ଗାଁର କିରାନା ବ୍ୟବସାୟୀ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପୁରୋହିତଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା ।  

   Related Posts