ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କ୍ରୁଜରେ ରେଭ ପାର୍ଟି: ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମୁନମୁନ ଧମେଚା ? ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଭିଡିଓ

9/10/2021 at 7:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯।୧୦: ‘କାର୍ଡେଲିଆ ଦ ଇମ୍ପ୍ରେଜ’ କ୍ରୁଜ୍‌ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ କେସ୍‌ରେ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ମୁନମୁନ ଧମେଚା ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ। ଏବେ ଏହି କେସ୍‌କୁ ନେଇ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଭିଡିଓ ଏନସିବି ସେୟାର କରିଛି। ଏଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, କେମିତି କ୍ରୁଜରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନମୁନ ଧମେଚା ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡ୍ସରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ ଧରା ପଡିଛି।

ଏନସିବି କହିଛି, ଏହା ମୁନମୁନଙ୍କ କଠୋରୀରୁ ସିଜରିଙ୍ଗର ଭିଡିଓ। କ୍ରୁଜରେ ଚଢାଉ ସମୟରେ ଏହା ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା। ୨୮ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡ୍ସ ଭିତରେ ଏକ କାଗଜ ପୁଡିଆରେ ଡ୍ରଗ ପିଲ୍ ଲୁଚା ଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓର ସତ୍ୟତା କେତେ ରହିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ମୁନମୁନ ଏବେ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ମୁନମୁନ ଜଣେ ମୋଡେଲ୍ ଏବଂ ସେ ଏକ ଉଦ୍ୟୋଗ ପରିବାରରୁ ଆସିଛନ୍ତି।  କୁହାଯାଉଛି ମୁନମୁନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ସାଗର ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା। ମାତ୍ର ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦିଲ୍ଲୀରେ  ରହୁଛନ୍ତି। ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ନା ସେ ରହୁଛନ୍ତି ନା ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ରହୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ମୁନମୁନଙ୍କ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ସେଥିରେ ସେ ପାର୍ଟି  କରୁଥିବାର ଫଟୋ ରହିଛି। ଆଉ କିଛି ଫଟୋରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଙ୍କ ସହ ରହିଛନ୍ତି।

   Related Posts