suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଆସିଲେନି ପୌରାଧ୍ୟକ୍ଷା; ଦେବଗଡ଼ ପୌର ପରିଷଦର ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ବିରୋଧି କାଉନସିଲର  

26/12/2022 at 5:06 PM

ଦେବଗଡ଼: ସୋମବାର ଦେବଗଡ ପୌର ପରିଷଦର କାଉନସିଲର ମାନଙ୍କର ଏକ ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପୌର ପରିଷଦ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଜିତ କୁମାର ଭୋଜ ଓ ଅନ୍ୟ ଛଅ ଜଣ କାଉନସିଲରଙ୍କ ଆହ୍ବାନ କ୍ରମେ ଓଡିଶା ମ୍ୟୁନିସିପାଲଟି ଆକ୍ଟ-୧୯୫୦, ଧାରା -୨ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବୈଠକ ଆହ୍ବାନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଓଡିଶା ମ୍ୟୁନିସିପାଲଟି ଆକ୍ଟ-୧୯୫୦ , ଧାରା -୬୨ (୨) ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ରିକ୍ୟୁଜିସନ ବୈଠକ ଡାକିବା ପାଇଁ ପୌର ପରିଷଦ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ ଅନ୍ୟ ଛଅ ଜଣ କାଉନସିଲର ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଞ୍ଚ ତାରିଖରେ ପୌର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ପୌର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ବୈଠକ ଆହ୍ବାନ ନ କରିବାରୁ, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ ସଂଖ୍ୟା ଗରିଷ୍ଠ କାଉନସିଲର ମାନେ ନିଜେ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ବୈଠକ ଡକାଇଥିଲେ ।

ପୌର ପରିଷଦ କାଉନସିଲ ହଲରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବୈଠକରେ ପୌର ପରିଷଦ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଜିତ କୁମାର ଭୋଜ, ପାଞ୍ଚ ଜଣ ବିଜେପି କାଉନସିଲର ଓ ଏକମାତ୍ର ସ୍ବାଧୀନ କାଉନସିଲର ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦେବତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାବେଳେ ପୌର ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଶାନ୍ତି ମଞ୍ଜରୀ ଦେଇ ଓ ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣ ବିଜେଡି କାଉନସିଲର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ବୈଠକରେ ପୌର ପରିଷଦ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନତି ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆଲୋଚନା କରାଯିବା ସହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାସ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। । ଦେବଗଡ ପୌର ପରିଷ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିରୋଧୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ପକ୍ଷରୁ ଏଭଳି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟବସ୍ତୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts