scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କରୋନା ଭୟରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ମୁଝସେ ଶାଦୀ କରୋଗେ’

19/03/2020 at 4:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୦୩ : ଛୋଟ ପରଦାର ଲୋକପ୍ରିୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ ବିଗ ବସ ସିଜନ-୧୩ ସାରିବା ପରେ ଆଉ ଏକ ରିଆଲିଟି ଶୋ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ନୂଆ ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ମୁଝସେ ଶାଦୀ କରୋଗୀ’ ର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତିମ ସମୟ ଆସିଯାଇଛି | ଏହି ରିଆଲିଟି ଶୋ ମଧ୍ୟ ବିଗ ବସ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବ ବୋଲି ଦର୍ଶକ ଭାବିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶୋ ଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣିପାରିନଥିଲା | ଏହି ଶୋର ଶେଷ ଏପିସୋଡ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ ତାରିଖରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଶୋର ନିର୍ମାତା ଶୋକୁ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଶେଷ କରିଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି |

ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ମୁଝସେ ଶାଦୀ କରୋଗୀ’ ୧୩ ସପ୍ତାହ ଯାଏଁ ଚାଲିବାର ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ସ୍ୱର ଦୁନିଆକୁ ମାଡି ଯାଇଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ ଭୟରେ ଶୋର ସମସ୍ତ ସୁଟିଙ୍ଗ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି | କରୋନା ଭୟରେ ଏହି ଶୋରେ ତାଲା ପଡିଗଲା |

ବିଗ ବସ ସିଜନ-୧୩ର ଦୁଇଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସହନାଜ ଗିଲ ଓ ପାରସ ଛାଵଡାଙ୍କ ସ୍ଵୟମ୍ବରକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏହି ‘ମୁଝସେ ଶାଦୀ କରୋଗୀ’ | ଉଭୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ୬ ଜଣ ଯୁବକ ୦ ୬ଜଣ ଯୁବତୀ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ | ଶୋର ଅନ୍ତିମ ଏପିସୋଡରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଜଣକୁ ବାଛିବର ଥିଲା |

ଚୀନର ବୁହାନରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଭୟଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ ଯେତେବେଳେ ଭାରତରେ ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଶୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଶୋ ଛାଡି ଯିବାକୁ ଆଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ମାର୍ଚ୍ଚ ୯ ତାରିଖରେ ଆଞ୍ଚଲ ଖୁରାନା ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଜରିଆରେ ଶୋରେ ପୁଣିଥରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ | ଆଞ୍ଚଲ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ପାରସ ଛାଵଡା ନିଜ ପତ୍ନୀ କରିବା ପାଇଁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି | ଆଞ୍ଚଲ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ଶୋର ବିଜେତା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ବିଜେତା ଘୋଷଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସହନାଜ ଗିଲଙ୍କୁ ଶୋ ଛାଡି ଯିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା | କାରଣ ଜଣେ ବି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତାଙ୍କୁ ବିମୋହିତ କରିପାରିନଥିଲେ |

ଅଚାନକ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଥିବା ଶୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଞ୍ଚଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଶୋ ସାଇନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଶୋ ମେ ୧୭ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବ ବୋଲି ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ ତାରିଖରେ ହିଁ ଶୋ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯିବା ବୋଲି କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଶୋ ଅଚାନକ ବନ୍ଦ କରିବାର କୌଣସି କାରଣ କୁହାଯାଇନଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସୋମବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ କୁହାଗଲା ଯେ ଶୋ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କରୋନା ଭୟରେ ପୁରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଶୋର ଫାଇନାଲ ଏପିସୋଡ ଘଣ୍ଟେ ଭିତରେ ସୁଟ କରାଯାଇଥିଲା | ସୁଟିଙ୍ଗ ସାରି ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ଟା ବେଳେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ |

   Related Posts