scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପିକ୍‌ଚର୍ ବଦଳାଇଲେ ଧୋନୀ : କହିଲେ- ‘ମୁଁ ଭାରତୀୟ, ଏହା ମୋ ଭାଗ୍ୟ’

13/08/2022 at 1:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୩|୦୮:  ଦେଶ ସ୍ୱାଧିନତାର ୭୫ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଅବସରରେ ଦେଶବାସୀ ଅମୃତୋତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଆହ୍ୱାନରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ଜାରି କରିଛି । ଦେଶବାସୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଓ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଫଟୋରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗାର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନାଁ ବି ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛି ।

ଶୁକ୍ରବାର ଧୋନୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଫଟୋ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ସେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ରଖିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସନ୍ଦେଶ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ମୁଁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ । ଏହା ମୋର ଭାଗ୍ୟ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀ ବହୁତ କମ୍ ସକ୍ରିୟ ରଖିଥାନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଦିନ ହେବ କିଛି ପୋଷ୍ଟ୍ କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନରେ ଭାଗ ନେବା ସହ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ପୁଣି ଆସିଛନ୍ତି ।

ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନରେ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି । ଇରଫାନ ପଠାନ ନିଜ ଘରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉଡାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହର୍ ଘର୍ ତ୍ରିରଙ୍ଗା କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଥିଲେ ।

ଅଗଷ୍ଟ ୧୫କୁ ଧୋନୀ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦିନ ଭାବେ ମାନିଥାନ୍ତି । କାରଣ ସେ ୨୦୨୦  ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ । ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ୍ କରି ଅବସର ବାବଦରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts