scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବର୍ଷକୁ ୮୦୦ କୋଟି ଆୟ କରନ୍ତି ଧୋନୀ, କିନ୍ତୁ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦେଲେ ମାତ୍ର ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ସେପଟେ ହୃଦୟ ଜିତିଲେ ସଚିନ

27/03/2020 at 2:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୭|୦୩: ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀର ରୂପ ନେବା ସହ ୨୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ ନେଲାଣି । ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୦୦ରେ ପହଁଚିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଦେଶବିଦେଶର ଅନେକ ଖେଳାଳି ଓ ସେଲିବ୍ରିଟୀ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି । ଏବେସୁଦ୍ଧା ଭାରତୀୟ ଦଳର କୌଣସି ଖେଳାଳି ସହାୟତା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଓ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିବା ଏମଏସ ଧୋନୀ ପୀଡତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି ।

କେବଳ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ୧୨୦ରୁ ଅଧିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମାମାଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଧୋନୀ ପୁଣେର ଶ୍ରମିକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଧୋନୀଙ୍କ ଏହି ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାକୁ ସୋସିଆଳ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନମାନେ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଛନ୍ତି । ବାର୍ଷିକ ୮୦୦ କୋଟି ଆୟ କରୁଥିବା ଧୋନୀ ମାତ୍ର ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଥିବାରୁ ଫ୍ୟାନମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ସଚିନ ମଧ୍ୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ୍ ଫଣ୍ଡକୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଧୋନୀ କ୍ରାଉଡ୍ ଫିଡିଂ ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ଜରିଆରେ ମୁକୁଲ ଯାଧବ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଟ୍ରଷ୍ଟକୁ ଏହି ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଧୋନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହାର ଲିଙ୍କ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts