Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବେହେରାଗୁଡାରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ପୁଣି ବେକ ଉଚ୍ଚର ପାଣିରେ ବୁହାହେଲା ମୃତଦେହ

15/08/2022 at 9:43 PM

ଧର୍ମଗଡ଼, ୧୫/୦୮: ଗତ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ତଳେ ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେହେରାଗୁଡା ଗ୍ରାମବାସୀ ବେକ ଉଚ୍ଚା ପାଣିରେ ପାର ହୋଇ ଶ୍ମଶାନକୁ ମୃତଦେହ ବୋହି ନେଇଥିଲେ l ପୁଣିଥରେ ଆଜି ସମାନ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି l ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାରୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଜୀବନକୁ ବାଜିରେ ଲଗେଇ ମୃତଦେହକୁ ତଣ୍ଟିଏ ପାଣିରେ ବୋହି ନାଳ ପାରି ହୋଇ ମଶାଣି ନେଇଛନ୍ତି l

ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ବେହେରାଗୁଡା ଗ୍ରାମର ସନ୍ତ ରଣାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା l ତାଙ୍କ ଶବକୁ ତଣ୍ଟିଏ ପାଣିରେ ନାଳ ପାର ହୋଇ  ମଶାଣିକୁ ନେଇଥିଲେ l ଆଜି ସେହି ବେହେରାଗୁଡା ଗ୍ରାମରେ ସମାନ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି l ଗ୍ରାମର ଡ଼ମେନ ରଣାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ ବିଷମ କଟକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ l ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା l ଗାଁକୁ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୩ଟାରେ ମୃତଦେହ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ମଧ୍ୟ ତଣ୍ଟିଏ ପାଣିରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ନେଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts