scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାନ, ସମସ୍ତ ସଭା ବାତିଲ

1/03/2021 at 12:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୨:  ଭାରତ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ କରୋନା ବିପଦ ଏବେ ବି ଜାରି ରହିଛି । ସାରା ଦେଶରେ କରୋନାର ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏହି ସମୟରେ, ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାନ କୋଭିଡ୍ ୧୯ ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ନୁସରତଙ୍କର ସମସ୍ତ ମିଟିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ।

PunjabKesari

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସୁଛି । ​​ନୁସରତଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବାର ପ୍ରଭାବ ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ, ନୁସରତ ତାଙ୍କ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

टीएमसी सांसद नुसरत जहां (फाइल फोटो)

ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନୁସରତ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ନୁସରତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡପତ୍ର ନୋଟିସ ପଠାଇଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ନୁସରତ ଏହାକୁ ଅମାନ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟରେ ନୁସରତଙ୍କ ନାମ ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ବିଷୟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ନୁସରତ କହିଥିଲେ, ‘ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ମାମଲା ପବ୍ଲିକ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ପାଇଁ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ।  ଲୋକମାନେ ମୋ କାମ କୁ ନେଇ ଜଜ କରନ୍ତୁ । ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ମୁଁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରିବି ନାହିଁ ।

   Related Posts